Kolekcja zimowej odzieży sportowej adidas Climaheat na zimę 2015

Zimą ciepło powinno nam być z jeszcze jednego powodu – ponieważ nic nie powinno stać na przeszkodzie aktywności fizycznej. Marka adidas stworzyła nową kolekcję odzieży sportowej, która ma nam to zapewnić. Przedstawiamy kolekcję adidas Climaheat zima 2015.

Climaheat_Ennis_RunFleece

Odpowiedzialny za innowacje zespół adidas Future w trakcie projektowania nowej kolekcji Climaheat wykorzystał wiodące technologie adidas, które zapewniają odpowiednią izolację, utrzymanie ciepła, zarządzanie wilgocią oraz odporność na warunki pogodowe. Dzięki kompleksowym testom w ekstremalnych warunkach komory klimatycznej laboratorium adidas Future, Climaheat pozwala sportowcom stawić czoła zimowym warunkom, zapomnieć o niskiej temperaturze i skupić się na treningu.

Jesienno-zimowa kolekcja dla kobiet i mężczyzn to przede wszystkim dopasowane polary i bluzy z kapturem zaprojektowane zarówno do biegania, jak i na trening na świeżym powietrzu oraz odporne na rozdarcia kurtki.

adidas 1

Inspirowana naturalnym futrem lekka izolacja jest zbudowana z wydrążonych w środku włókien, dzięki czemu pozwala zachować więcej ciepła, a jednocześnie zapewnia komfort i swobodę ruchu. Materiał ten ma również właściwości szybkoschnące, co zyskuje na znaczeniu podczas chłodnych dni. Wysokie kołnierze i kaptury wyściełane polarem zapewniają odpowiednią ochronę, kiedy temperatura zaczyna spadać. Unikalna konstrukcja komór cieplnych wokół szyi i na mankietach utrzymuje powietrze w środku, jednocześnie blokując zimne powiewy  z zewnątrz oraz dostęp śniegu i lodu. Otwory na palce w mankietach uszczelniają rękawy. Boczne kieszenie na zamek pozwalają zabrać na trening klucze lub inne drobne przedmioty. Widoczność po zmroku zapewnia odblaskowe logo oraz perforowane paski.

Climaheat_FW15_Jessica_Ennis

Technologię Climaheat znajdziemy również w butach z najnowszej kolekcji: Rocket BOOST i Sonic BOOST. Cholewka w obu modelach to innowacyjne połączenie zapewniającej ciepło izolacji z wydrążonych włókien oraz wodoszczelnej i odpornej na rozdarcia tkaniny. Kołnierz HEATGUARD zatrzymuje ciepło przy stopach, powstrzymując jednocześnie dostawanie się lodu i śniegu do środka buta. Podeszwa środkowa z systemem boost™ zapewnia nieustanny zwrot energii, wzmacnia każdy krok lekką i szybką porcją energii niezależnie od panującej temperatury.

adidas 2

Złota medalistka olimpijska Jessica Ennis-Hill tak mówi o najnowszej kolekcji Climaheat: Każdy z nas miał taki moment, kiedy chciał wyjść na trening, ale pogoda na zewnątrz mówiła „zostań w domu”. adidas Climaheat sprawia, że wyjście na trening w chłodny, zimowy dzień staje się łatwiejsze. Jako sportowiec zawsze szukam rozwiązań, które pozwolą mi uporać się z najtrudniejszym treningiem, zapewniając ciepło i możliwość aktywności w deszczu czy śniegu. Climaheat pomaga mi osiągać moje cele.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (175 głosów, średnia: 4,42 z 5)
zapisuję głos...