„A Dark Fairy Tale”, czyli akcesoria inspirowane…bajkami Disneya
Prestiżowa marka Coach po raz trzeci nawiązała współpracę z Disneyem. Jej owocem jest kolekcja torebek „A Dark Fairy Tale” inspirowanych…czarnymi charakterami z bajek tej znanej wytwórni. Kupiłybyście sobie taką torebkę, a może uważacie, że to dobre jedynie dla nastolatek?
Amerykańska marka Coach od lat produkuje doskonałej jakości torebki, apaszki, perfumy czy zegarki, a nawet ubrania. W tym roku już po raz trzeci nawiązała współpracę z wytwórnią Disney, odpowiedzialną za powstanie wielu kultowych filmów animowanych. Wydawać by się mogło, że powstanie coś słodkiego i uroczego… i właściwie to prawda. Ubrania i akcesoria z kolekcji „A Dark Fairy Tale” są na swój sposób urocze, ale, jak sama nazwa wskazuje, inspirowane przede wszystkim czarnymi charakterami!

źródło zdjęć: pinterest.co.uk; odnośniki do konkretnych profili są zapisane w tekście
Poprzednie torebki, wyprodukowane przez Coach we współpracy z Disneyem, miały… uszy Myszki Minnie.
Ten figlarny fason stał się prawdziwym hitem! Jak będzie teraz? Z pewnością bardziej mrocznie, ale to mrok z przymrużeniem oka. W kolekcji znajdziemy sweterki, torby plecaki z zatrutym jabłkiem, koszulki z mrocznym zamkiem ze „Śpiącej Królewny” czy torby z „groźnymi” oczami animowanego czarnego charakteru wyglądającymi z ciemności.
Złośliwe oczy i czerwone czaszeczki znalazły się na torebce z napisem „Śpioch”. W kolekcji znajdziemy również gadżety z imionami innych krasnali z „Królewny Śnieżki”. Na pewno spodoba się to młodym dziewczynom, które uwielbiają podkreślać swoją indywidualność. Jesteś Śpiochem, a może Wesołkiem?
Nie wszystkie gadżety z kolekcji „A Dark Fairy Tale” nawiązują do czarnych charakterów. Naszywki przybrały też kształt drogich kamieni, wydobywanych przez krasnale, uroczych ptaszków czy po prostu tytułów filmów. Jak widać, w tym sezonie królewna Śnieżka i Śpiąca Królewna doczekały się takiego samego uznania, jak gwiazdy rocka!
To nie pierwszy raz, kiedy Disney nawiązał współpracę ze znaną marką modową – i nie pierwszy raz, kiedy w świetle reflektorów stanęły te złe postacie! Zarówno główni bohaterowie bajek, jak i ich wrogowie, pojawiali się one już na takich produktach, jak buty Vans czy torebki Kate Spade.
Ten sweterek z wizerunkiem Śpiącej Królewny jedzącej zatrute jabłko został wypuszczony przez dom mody Gucci. Jak widać, Disney współpracuje z największymi!
Jak Wam się podobają torebki nawiązujące do bajek Disneya? Myślicie, że trend się przyjmie czy raczej wyginie po kilku sezonach?
Chętnie bym nosiła taką torebkę, motyw bajek bardzo mi się podoba, nawet jeżeli mają mroczne podłoże. W zasadzie takie czarne historie nie mijają się z prawdą, bo bajki w oryginale wcale nie kończyły się happy endem.
Gdyby było coś z Króla Lwa, to pewnie nawet teraz, w wieku 26 lat, bym w tym chodziła, bez względu czy to byłby T-shirt, spodnie, torebka czy buty.
Ciekawe, jednak mi najbardziej podobają się buty,Myślę że w sieciówkach pojawią się torebki z tym motywem.