Aukcja: JOANNA PEHology Odbudowująca odżywka do pielęgnacji włosów

JOANNA PEHology Odbudowująca odżywka do pielęgnacji włosów o różnej porowatości to produkt do Do pielęgnacji włosów pozbawionych witalności i blasku, a także zniszczonych, osłabionych i szorstkich. Dzięki niej Twoje włosy nabiorą zdrowej objętości i blasku, będą miękkie i miłe w dotyku, a do tego mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia.

W składzie produktu znajdziemy m.in.:

– olej ze słodkich migdałów – wygładza i odżywia włosy, zapobiega ich łamaniu się, wzmacnia i regeneruje po zabiegach fryzjerskich.
– olej z orzechów makadamia – głęboko nawilża, zmiękcza, a ponadto wzmacnia, wygładza i nabłyszcza włosy.
– proteiny mleczne – tworzą na powierzchni włosów film, który zwiększa ich odporność na uszkodzenia i zabezpiecza przed utratą wilgoci, zmniejszają również elektryzowanie włosów.
– proteiny ze słodkich migdałów – uelastyczniają i wygładzają włosy, zapobiegają ich łamaniu się.
– keratyna – odbudowuje strukturę włosa, zabezpieczając go przed uszkodzeniami i utratą wilgoci.
– ceramidy – wzmacniają odbudowujące działanie protein, zapewniają odpowiednie nawilżenie.