Aukcja: Hair in Balance by ONLYBIO Odżywka bez spłukiwania

Ekspresowy sposób na bad hair day

Odżywka bez spłukiwania z linii Hair in Balance powstała z myślą o szorstkich, plączących się włosach. Sprawia, że pasma stają się gładkie, lśniące i łatwo się rozczesują. Jednocześnie zostają zabezpieczone przed łamaniem i kruszeniem się. Dzięki temu produktowi szybko okiełznasz swoje włosy nawet w bad hair day.

Zawarte w tej wegańskiej formule silikony dają natychmiastowy efekt wygładzenia oraz optymalnego dociążenia. Emolienty, w tym olej brokułowy, skutecznie chronią kosmyki przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Ekstrakt z akacji działa kondycjonująco. Przy tych wszystkich zaletach Odżywka bez spłukiwania Onlybio jest lekka i nie przetłuszcza włosów.

  • Jak pachnie? Arbuzem – słodkim i soczystym, przywołującym na myśl ciepłe, beztroskie dni.
  • Kiedy stosować? Wtedy, gdy Twoje włosy nie są idealnie gładkie lub trudno je rozczesać. Odżywkę bez spłukiwania zawsze stosuj jako ostatni krok świadomej pielęgnacji.
  • Jak stosować? Nałóż niewielką ilość produktu na wilgotne, dobrze odciśnięte z wody pasma. Używaj odżywkę tylko na długości włosów.
  • Jaki efekt? Gładkie, lekkie i błyszczące pasma, zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi.