8 pomysłów na prezent dla swojego mężczyzny

Ważne okazje są po to, żeby je wspólnie celebrować. Chcesz zaskoczyć swojego partnera, ale nie masz pomysłu na prezent? Mamy dla Ciebie kilka propozycji. Któraś z nich bez wątpienia trafi w gusta obdarowanego.

Portret ciekawskiego mężczyzny potrząsającego zapakowanym czerwonym pudełkiem i próbującego rozpoznać, co jest w środku

fot. drobotdean, Freepik

 

Pobudzenie zmysłów

Piękny zapach są czymś, czemu trudno się oprzeć. Perfumy z wyższej półki to propozycja na uniwersalny, ponadczasowy prezent. Dopasuj nuty zapachowe do charakteru obdarowywanego. Zależy Ci na czymś oryginalnym? W takim razie nie bój się prosić o pomoc ekspedientów. Być może zasugerują Ci bukiet, o którym sama nigdy byś nie pomyślała?

Ekstremalne marzenia

Adrenalina to coś, za czym on przepada? Podaruj mu niezapomniane przeżycie. To może być skok ze spadochronem, przejazd wyścigowym samochodem albo wizyta na strzelnicy. Takie prezenty na długo zostają w pamięci.

Coś dla ciała

W pewnym wieku metabolizm zwalnia i coraz trudniej utrzymać ciało w dobrej kondycji. Jeżeli Twój mężczyzna od dawna zbiera się, żeby zacząć chodzić na siłownię możesz go do tego zmotywować, kupując mu karnet albo profesjonalny strój do ćwiczeń. Teraz nie będzie miał już wyjścia!

 

Coś dla ducha

Nie od dziś wiadomo, że taniec towarzyski jest nie tylko sposobem na osiągnięcie wspaniałej sylwetki, ale także polem do wyrażenia wielu emocji. Wybierzcie się wspólnie na kurs dla par, a zobaczycie, że już po kilku spotkaniach będziecie się świetnie ruszać. Warto pokonać ewentualny wstyd i opory, żeby sprawdzić się w nowej sytuacji.

Spełnienie chłopięcych marzeń

Gry komputerowe to coś, co ekscytuje mężczyzn niezależnie od wieku. Jeśli Twój partner co jakiś czas o nich wspomina, być może właśnie nadszedł czas, żeby zrealizować jego chłopięce marzenie. Przeprowadź staranny research i dowiedz się o wymaganiach sprzętowych, które musi spełniać taki komputer. Z tego artykułu dowiesz się Jaki procesor do gier, a jaki do pracy? Jeśli chcesz się upewnić co do słuszności swojego wyboru, zawsze możesz się skonsultować z którymś z kolegów Twojego partnera.

Eleganckie dodatki

Są takie rzeczy, które nigdy nie wychodzą z mody. Jeżeli obdarowywany jest eleganckim mężczyzną i często nosi wizytowe stroje, z pewnością doceni szykowne spinki do mankietów, jedwabny krawat lub jakiś dodatek galanteryjny. Rzeczy takie jak aktówka, portfel czy pasek są jednocześnie gustowne i praktyczne. Decydując się na taki prezent, będziesz miała pewność, że nie zostanie rzucony w kąt.

 

Przez żołądek do serca

Wspólny posiłek to wspaniały sposób na podtrzymanie więzi oraz wyrażenie uczucia. Przewertuj książki kucharskie i wybierz coś w sam raz na elegancką kolację. Zaplanuj sobie kilka godzin, żeby spokojnie przygotować jedzenie. Kup wytrawne wino, zapal kilka świeczek i włącz nastrojową muzykę. Taka własnoręcznie przygotowana niespodzianka nie może się nie udać.

Prezent last minute

Tym razem zabrakło Ci czasu na zaplanowanie prezentu? Od czego są bony zakupowe! Pomyśl, co najbardziej ucieszyłoby Twojego mężczyznę – książki, ubrania, a może filmy? Zasil kartę i poproś go, żeby wybrał sobie co tylko dusza zapragnie.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (187 głosów, średnia: 4,36 z 5)
zapisuję głos...