ARYTON – premiera kolekcji Jesień-Zima 2012/2013

Najnowsza kolekcja marki ARYTON na sezon jesień – zima 2012 to połączenie nowoczesnych trendów z tradycyjnym wykorzystaniem ekskluzywnych tkanin tj. klasyczne wełny, kaszmir czy naturalne skóry. Kolekcja podzielona została na dwie podkolekcje CITY oraz DIAMOND. Kolekcja CITY występuje w liniach CLASSIC, MODERN oraz MONO.

ARYTON jesień-zima 2012-2013

Linia CITY CLASSIC, inspirowana włoską modą przełomu lat 50 i 60-tych oraz stylem Grace Kelly, to połączenie dopasowanych i niezwykle kobiecych form w kostiumach i sukienkach z luźnymi i ekskluzywnymi okryciami.  Kolekcja ta ma charakter biznesowy.

Natomiast linia CITY MODERN to nowoczesna wersja stylu miejsko-biznesowego, który czerpie inspiracje z lat 90-tych. Wykorzystuje przy tym modne i przede wszystkim nowe zestawienie różnych tkanin oraz dzianin w jednym stroju. Znajdziemy tutaj odważną kolorystykę zgodną z najnowszymi trendami w modzie.

ARYTON jesień-zima 2012/2013

Przeciwieństwem do linii CITY MODERN jest linia CITY MONO, która poprzez wprowadzenie minimalizmu kolorystycznego w postaci – szarości, beży i ponadczasowej czerni, równoważy klasykę i nowoczesność w poprzednich liniach.

Marka ARYTON, przygotowała również kolekcję ceremonialną – DIAMOND, która została podzielona podobnie jak kolekcje CITY na linie CLASSIC oraz MODERN.

W linii DIAMOND CLASSIC inspirowaną modą przełomu lat 50 i 60-tych, znajdziemy ekskluzywne tkaniny wizytowe tj. żorżeta, tafta oraz koronka, których umiejętne połączenie z dekoracyjnymi aplikacjami tworzy linię subtelnej i wyrafinowanej ceremonii.

ARYTON jesień-zima 2012/2013

Z kolei linia DIAMOND MODERN inspirowana latami 90-tymi, to kolekcja bankietowo-koktajlowa. Wykorzystanie połyskliwych tkanin oraz dodatków takich jak cekiny i koraliki, nadaje jej styl glamour. Ponadto, wyjątkowy charakter tego stylu podkreślają wypracowane cięcia oraz elementy zakładek i marszczeń.

ARYTON jesień-zima 2012/2013

Stworzona przez firmę ARYTON ekskluzywna kolekcja ubiorów damskich jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, jest również praktyczna i funkcjonalna. Dzięki temu, klientka ARYTONU znajdzie w niej kreację adekwatną do każdej sytuacji. Tradycyjne użycie najwyższej jakości tkanin i dzianin w modnych fasonach, składa się na przemyślaną i kompleksową kolekcję, która sprawia, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo i modnie.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (155 głosów, średnia: 4,33 z 5)
zapisuję głos...