7. Półmaraton Warszawski z adidas

25 marca adidas zaprasza na kolejną edycję Półmaratonu Warszawskiego, którego trasa tym razem rozpocznie się na Moście Poniatowskiego. Jednym z najważniejszych tegorocznych wydarzeń biegowych w Polsce jest Półmaraton Warszawski, który rozpoczyna cykl imprez biegowych i jest rozgrzewką przed wrześniowym 34. Maratonem Warszawskim. adidas, jako sponsor Półmaratonu oraz Maratonu Warszawskiego, aktywnie uczestniczy we wszystkich działaniach organizatora – Fundacji „Maraton Warszawski”.

 

Poza sportową rywalizacją w czasie imprezy, w specjalnym namiocie adidas, który kształtem przypomina pudełko na buty, specjaliści adidas oraz Sklepu Biegacza będą udzielać porad i szczegółowych informacji nt. odzieży i sprzętu sportowego. Namiot pojawi się przed budynkiem Centrum Olimpijskiego, w którym odbędą się targi Sport & Fitness w piątek w godzinach od 15.00 do 20.00 oraz w sobotę od 10.00 do 21.00. Przed namiotem adidas umożliwi biegaczom zrobienie profesjonalnego badania biomechaniki stóp – adidas Footscan®, które zidentyfikuje indywidualne potrzeby i pozwoli dobrać odpowiedni model butów.  W namiocie będzie można też nabyć najnowszą kolekcję adidas wiosna/lato 2012, hit tego sezonu, buty: Supernova Glide 4!

W dniu startu zapraszamy natomiast w okolice mety do mobilnego sklepu adidas Running Spot (aRS), gdzie eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą dobrać odpowiednie obuwie. Dla wszystkich uczestników imprezy, adidas przygotował niespodziankę! Podczas eventu zarówno w namiocie jak i w aRS, będzie można nabyć koszulki techniczne adidas z logo 7. Półmaratonu Warszawskiego. A następnie po przebiegnięciu trasy, w sklepie adidas Concept Store w CH Złote Tarasy, będzie możliwość nadrukowania na koszulce czasu osiągniętego podczas Półmaratonu. Akcja potrwa do 24 kwietnia!

Zapraszamy wszystkich biegaczy do startu w 7. Półmaratonie Warszawskim, a kibiców zachęcamy do dopingowania uczestników tego niezwykłego święta miasta!

Więcej informacji na:

www.adidas.com

oraz na: www.facebook.com/adidasRunningPolska.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (135 głosów, średnia: 4,80 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany