7 mitów na temat seksu

Istnieje wiele mitów na temat seksu, słyszałaś je pewnie wielokrotnie. Mamy tylko nadzieję, że wcale się nimi nie sugerowałaś. Abyś była bardziej doświadczona w tym temacie, powinnaś znać najpowszechniejsze mity na temat seksu.

Oto one:

  1. Im dłuższy penis, tym lepszy seks ? to chyba najpowszechniejszy mit na temat seksu, oczywiście wielkość penisa jest ważna, jeśli jednak nie należy on do najdłuższych wcale nie oznacza to, że seks będzie nie udany. Nie liczy się to ile ma on centymetrów, tylko to w jaki sposób twój partner się nim posługuje. Przyjemność zależy od techniki, gry wstępnej, pozycji i rodzaju penetracji. Jeśli penis twojego kochanka nie należy do najdłuższych i najgrubszych możecie wypróbować pozycję od tyłu.
  2. Im dłużej penis w stanie spoczynku, tym dłużej we wzwodzie ? kolejny mit, który koniecznie musimy obalić. Początkowe wymiary członka nie mają żadnego związku z jego wymiarami podczas erekcji, chociaż niektórzy seksuolodzy sugerują, że właśnie te krótsze w spoczynku szybciej i w bardziej znaczny sposób zwiększają swoją wielkość we wzwodzie.
  3. Długie stopy u mężczyzny, świadczą o dużym członku ? niestety tak nie jest, duzi mężczyźni mają zazwyczaj duże stopy, dlatego są utożsamiani z dużą potencją seksualną, z reguły jednak nie istnieje tu żadna zależność. Jeśli więc poznałaś chłopaka z numerem buta 45 nie bądź zawiedziona jeśli okaże się, że tam w majtkach wcale za dużo nie ma.
  4. Mężczyzna nie może udawać orgazmu ? oczywiście, że może, ponieważ orgazm to nie to samo co wytrysk, chociaż tak się powszechnie uważa. U mężczyzn możliwy jest orgazm bez wytrysku lub na odwrót. Przykładem tego są wielokrotne orgazmy, przeżywane jeden po drugim ? w tych ostatnich może nie dochodzić do wytrysku. Mężczyzna może więc, podobnie jak kobieta, udawać, że ma orgazm.
  5. Kobiecy orgazm jest bardziej intensywny niż męski ? jest to sprawa złożona, intensywność orgazmu to sprawa indywidualna niezależna od płci.
  6. Mężczyznom najbardziej podobają się kobiety z dużym biustem ? nie ma tu żadnej reguły. Kobiecy biust nie musi być duży, aby był piękny, a jego wielkość jest indywidualną preferencją każdego z panów.
  7. Mężczyźni podniecają się szybciej niż kobiety – statystycznie tak, są jednak kobiety, które podniecają się bardzo szybko, i są mężczyźni z tzw. wolną falą podniecenia. W dużym stopniu zależy to od czynników genetycznych.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (159 głosów, średnia: 4,62 z 5)
zapisuję głos...