7 lekcji stylu od Carrie Bradshaw z „Sex and the City”

W tym roku serial „Seks w wielkim mieście” skończył 20 lat. Pierwszy odcinek hitu został wyemitowany 6 czerwca 1998 roku. Wtedy mało kto się spodziewał, że produkcja będzie aż tak wielkim przebojem. Dziś serial zalicza się do grona kultowych, a jego bohaterki wciąż inspirują kobiety na całym świecie. Z tej okazji postanowiłyśmy przyjrzeć się stylowi głównej postaci – Carrie Bradshaw.

„Seks w wielkim mieście” był kamieniem milowym w historii telewizji. Według wielu widzów to właśnie ten serial pokazał w końcu prawdziwy żeński punkt widzenia. Przyjaźń, miłość, seks, radość z życia i moda… to tylko niektóre tematy, które ukazywał. Mimo, że od premiery minęło tak wiele lat, produkcja wciąż budzi żywe zainteresowanie, a najnowsze seriale kobiece nie umieją powtórzyć jej sukcesu. W związku z tym postanowiłyśmy zaczerpnąć trochę inspiracji w temacie mody. A w końcu nikt nie zna się na stylu, tak jak Carrie… To właśnie ona wyróżniała się spośród innych bohaterek najbardziej oryginalnym gustem! Oto 7 lekcji stylu od Carrie Bradshaw!

Sarah Jessica Parker

kolaż własny redakcji, zdjęcia: mat. pras. – Sarah Jessica Parker dla Intimssimi

 

Stylizacje inspirowane serialem GIRLS

Stylizacje inspirowane serialem GIRLS

Rekordy oglądalności bije kontrowersyjny serial produkcji HBO, tworzony przez Lenę Dunham (pisarkę, aktorkę i scenarzystkę). Cztery główne bohaterki stały się już kultowe podobnie jak przed laty bohaterki Seksu w wielkim mieście. My przedstawiamy stylizacje inspirowane

7 lekcji stylu od Carrie Bradshaw

Stylizacje Carrie były często odważne, szalone i kolorowe. Mimo, że serial zakończył się już jakiś czas temu, główna bohaterka „Seksu w wielkim mieście” wciąż inspiruje do eksperymentowania z modą i jest wzorem dla tysięcy oddanych fanów produkcji.

 

1) Nie ma potrzeby, abyś ubierała się tak, jak wszyscy. Ubieraj się dla siebie, nie dla kogoś innego. „Nigdy nie będę dziewczyną z idealną fryzurą, która może się ubierać na biało i nic nigdy na siebie nie wyleje”.

 

2) Pamiętaj, że Twoja szafa nigdy nie będzie zbyt pełna. Nie patrz na zakupy jak na wydatek, ale inwestycję. „Lubię moje pieniądze w miejscu, w którym mogę je widzieć… wiszące na wieszakach w mojej szafie”.

 

3) Klasyka jest zawsze w cenie. Nie zapominaj o tym! „Mówi się, że nic nie trwa wiecznie. Marzenia się zmieniają, trendy przychodzą i odchodzą”.

 

4) Zakupy to sport. „Zakupy to moje cardio.”

 

5) Buty to podstawa dobrej stylizacji. „Los samotnej kobiety nie jest łatwy… dlatego każda z nas powinna mieć wyjątkowe buty, żeby radośniej kroczyć przez życie”.

 

6) Nie wychodź z domu bez torebki. „Jest to tylko mała torebka, ale bez niej w miejscu publicznym czułybyśmy się nago”.

 

7) I na koniec coś życiowego… „Miłość to jedyna marka, która nie wychodzi z mody”.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (178 głosów, średnia: 4,48 z 5)
zapisuję głos...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany