6 sposobów, jak zniechęcić do siebie faceta

Przedstawiamy 6 niezawodnych sposobów, jak zniechęcić do siebie faceta. Czasami chcesz to zrobić celowo lub działasz nieświadomie – rujnując swój związek.

jak zniechęcić do siebie faceta

Zastanawiałaś się kiedyś co robić, a czego nie robić, żeby nie odstraszyć poznanego faceta? Wszystko się pięknie układało, aż pewnego dnia on przestał się do Ciebie odzywać?  Prawdopodobnie nie zrobiłaś nic złego – po prostu zabrakło między Wami odpowiedniej chemii. Na wszelki wypadek przedstawiamy co zniechęca do Ciebie faceta, jakie teksty na zgaszenie zastosowałaś nieświadomie – ku przestrodze!

Bywa czasami także tak, że nie chcąc bezpośrednio wyznać partnerowi, że nie jesteś nim zainteresowana – chcesz go zniechęcić do siebie swoim zachowaniem. Poniższe sposoby także działają doskonale!

1. Jak zniechęcić do siebie faceta – Ciągłe kontaktowanie się

Ciągle wysyłanie SMSów, zaczepianie pod byle pretekstem, dzwonienie i wysyłanie wiadomości na facebooku. To wszystko może odstraszyć. Oczywiście, kiedy oboje robicie to z tym samym entuzjazmem nie ma w tym nic złego. Czerwona lampka powinna Ci się zapalić, gdy on nie odpisuje, odpisanie zajmuje mu kilka godzin, bądź odpowiedzi są bardzo krótkie.

Nie osaczaj go i pamiętaj, że czasami początek relacji to bardzo ostrożna gra między dwojgiem ludzi. Nie zawsze jest to wielka miłość od pierwszego spojrzenia, dlatego warto zachować dystans również dla własnego bezpieczeństwa – angażujmy się ostrożnie!

2. Jak zniechęcić do siebie faceta –  Chodzenie za facetem

Zapisanie się na jego kurs fotograficzny, czy jego zajęcia na siłowni, pojawianie się na każdej imprezie, na której się zjawi? To za dużo. Facet może poczuć się osaczony i słusznie, a Ty możesz zostać uznana za stalkerkę. Najważniejsze, że będą do tego powody. Nie narzucaj mu się swoją osobą, nie bądź zdesperowana. Owszem, mamy XXI wiek i to kobieta może zrobić pierwszy krok, ale jak wygląda ktoś, kto robi ich 20?

3. Jak zniechęcić do siebie faceta – Analizowanie profili na portalach społecznościowych

Stalking można uprawiać też za pomocą mediów społecznościowych. Nie komentuj każdego jego postu, nie lajkuj każdego zdjęcia. To może wydać się niepokojące a facet może znów poczuć się osaczony.

4. Jak zniechęcić do siebie faceta – Brak zaufania

Powiedział, że idzie z kolegami na piwo?  Nie musisz dzwonić, żeby upewnić się, że rzeczywiście tam jest. Nie nalegaj by iść z nim wszędzie, w tym na wieczór w męskim gronie. Unikaj wybuchów zazdrości! Żaden facet nie lubi kobiet zaborczych i nieustannie zazdrosnych – oznacza to, że są niepewne siebie i mocno zakompleksione.

5. Jak zniechęcić do siebie faceta – Bycie na wyciągnięcie ręki

Nie czuj się zobowiązana odpowiadać natychmiast na każdą wiadomość i odpowiadać na każdy telefon. Nie przekładaj swoich planów, kiedy on w ostatniej chwili postanawia zaprosić Cię na randkę lub imprezę u znajomych. Nie zaniedbuj swojej rodziny , przyjaciół i pracy dla niego. Niech wie, że jesteś zainteresowana, ale nie zdesperowana. Niektórzy faceci potrafią wykorzystywać kobiety, którym bardzo na nich zależy. Potrafią się też nimi szybko znudzić.

6. Jak zniechęcić do siebie faceta – Działasz za szybko

Mówienie o wspólnej przyszłości po kilku randkach, to nie najlepszy pomysł, nawet jeśli mówimy o spędzeniu wspólnego urlopu. Nie zostawiaj „przypadkiem” swoich rzeczy w jego mieszkaniu, nie planuj przeprowadzki, ani nie zapraszaj na obiad do rodziców. Wstrzymaj się, te rzeczy przychodzą z czasem naturalnie i obie strony muszą być na nie gotowe.

5 powodów dlaczego mężczyźni lubią dojrzałe kobiety

5 powodów dlaczego mężczyźni lubią dojrzałe kobiety

Mężczyznom podobają się nie tylko dwudziestolatki! Niektórzy cenią dojrzałość, pewność siebie i seksapil starszych od siebie. Oto 5 powodów dlaczego mężczyźni lubią dojrzałe kobiety już na pierwszej randce !    5 powodów dlaczego mężczyźni lubią

A jakie Wy znacie jeszcze sposoby na odstraszenie mężczyzny?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (199 głosów, średnia: 4,72 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  16 marca 2015 07:35

  Uzależnianie się od faceta. Takie zamykanie się na wszystko inne. Odcinanie się od przyjaciół, znajomych swojego hobby na rzecz faceta.

  Odpowiedz
 2. bbo  16 marca 2015 09:01

  W sumie łatwo zniechęcić do siebie faceta…

  Odpowiedz
 3. Kmakolagwa  16 marca 2015 10:58

  Zgadzam się z tym w 100 %-ach Bardzo łatwo do siebie zrazić kogokolwiek nieustanną kontrolą.

  Odpowiedz
 4. oskarek1995  16 marca 2015 16:16

  Jak dla nie to oczywiste;)

  Odpowiedz
 5. martucha180  16 marca 2015 17:35

  A bycie zazdrosną i sprawdzanie jego rzeczy?

  Odpowiedz
 6. justi912  16 marca 2015 17:47

  Sprawdziłam kiedyś nieświadomie prawie wszystkie, działają…

  Odpowiedz
 7. adamorek  16 marca 2015 20:39

  potwierdzam skuteczne

  Odpowiedz
 8. camillafed88  17 marca 2015 19:27

  nie chcę się przekonać, jak bardzo są skuteczne 😀

  Odpowiedz
 9. Hidari11  10 maja 2015 13:21

  Często staram się zrobić dobre wrażenie, a wychodzi, że się wymądrzam.

  Odpowiedz
 10. mama_kazala  8 marca 2016 11:51

  nie, nie, nie i nie..
  zgadzam się!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany