6 sposobów jak zaimponować mężczyźnie ?

Jest wiele sposobów na to jak zaimponować mężczyźnie. Możesz być rajdowym kierowcą, strzelać z broni palnej, albo być amatorką survivali. Ale my nie będziemy mówić o rzeczach oczywistych. Warto imponować mężczyźnie w sposób kobiecy – te są bardziej realne, w końcu nie każda z nas lubi twarde męskie hobby.

piękna kobieta

fot. vihatran, freepik

Zobacz też: 6 sposobów, jak zniechęcić do siebie faceta

Jak zaimponować mężczyźnie – Niech się postara

Kobiety, często na początku związku popełniają bardzo podstawowy błąd. Są tak szczęśliwe, że jest ktoś na kim im zależy i komu na nich zależy, że stają na rzęsach, by zadowolić partnera. Nie przepadamy za określeniem „wychować sobie mężczyznę”, ale z pewnością można go rozpieścić i … znudzić.

Zapraszasz go do siebie? Nie gotuj dwudaniowego obiadu i do tego nie rób deseru. Zamówcie jedzenie na wynos. Nie myj z tej okazji okien i nie wyglądaj zawsze jak po wyjściu z salonu kosmetycznego. Nie staraj się bardziej niż on. Nie bez powodu książę z bajki zawsze musi pokonać smoka, albo złą czarownicę.  Nie chodzi o to, żebyś była niemiła, albo niezwykle wymagająca – po prostu zachowuj się naturalnie, to  wynika z pewności siebie!

Jak zaimponować mężczyźnie – Bądź asertywna

Nie masz na coś ochoty?  Nie rób tego. Nie przekładaj swoich planów tylko dlatego, że on nagle wpadł na pomysł żeby się z Tobą spotkać. Żyj własnym życiem i nie staraj się za wszelką cenę go zadowolić. Nie chodzi o to żebyś nie pokazywała, że go lubisz i chcesz żeby był z Tobą szczęśliwy, ale być nie robiła tego kosztem swojego hobby, przyjaźni, pracy, czy zmęczenia.

Jak zaimponować mężczyźnie – Polub siebie

Kobieta, która lubi siebie i potrafi przyjąć komplement jest bardzo pociągająca. Dbaj więc o siebie, ćwicz, zdrowo się odżywiaj, zadbaj o swoją garderobę i porządek wokół siebie. Dobra organizacja to rzecz, która imponuje każdemu. Owszem, nie jesteśmy idealne, ale starania wiele świadczą o sile charakteru.

Polecamy również: Jak reagować, gdy zrani nas partner ?

Jak zaimponować mężczyźnie – Nie bój się wyrażać własnego zdania

Mężczyźni lubią inteligentne kobiety, wbrew złośliwym opiniom. Nie boją się ich i własnie ich szukają.  Związek partnerski polega na uzupełnianiu, wspólnemu uczeniu się siebie i świata. Odmienna opinia jest bardzo cenna, a jeszcze cenniejsza osoba, która nie boi się jej nam przedstawić.

Znasz się na czymś lepiej? Naucz go, wyjaśnij i sama dopytuj się, gdy coś jest dla Ciebie niejasne. W końcu poza seksem, przytulaniem i pokazywaniem się wspólnie najważniejsza w związku jest właśnie komunikacja i na niej spędzicie najwięcej czasu!

Jak zaimponować mężczyźnie – Bez dramatów

W życiu pojawia się wiele sytuacji, w których ciężko jest nam opanować emocje. Zadbaj szczególnie o te, które dotyczą Twoich relacji z partnerem. Spokój i opanowanie zawsze imponuje zarówno u mężczyzny, jak i kobiety. Starania rozwiązania problemu, zamiast manifestowania swojej krzywdy i emocji przyniosą dla Was dwojga tylko korzyści.

Kobieta, która jest na tyle silna by zapanować nad emocjami, (a nie oszukujmy się jesteśmy bardzo emocjonalne, czemu winne są nasze hormony) wzbudzi jego szacunek.

Co sądzicie o wymienionych przez nas sposobach na zaimponowanie mężczyźnie? Może znacie własne cechy i zachowania, które imponują Waszym mężczyznom?

Co jest ważniejsze dla mężczyzny niż wygląd kobiety ? Poznaj 6 prawd!

Co jest ważniejsze dla mężczyzny niż wygląd kobiety ? Poznaj 6 prawd!

Przedstawiamy 6 prawd na temat: Co jest ważniejsze dla mężczyzny niż wygląd kobiety ?  Zdaniem mężczyzn każda kobieta powinna je znać. A przynajmniej bardzo chcieliby żeby tak było 🙂   Co jest ważniejsze dla mężczyzny niż wygląd kobiety -

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (326 głosów, średnia: 4,54 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  21 marca 2015 08:52

  Oj święta prawda w tych radach jest zawarta. Ja zawsze robiłam dwudaniowy obiad deser mieszkanie lsnilo a to wszystko po 9godzinach w pracy. Urodziłam dziecko mąż zdziwiony, ze tylko zupa na obiad:-).

  Odpowiedz
 2. Gocha  21 marca 2015 13:57

  Samo życie 🙂 Dodałabym do tego, że faceci lubią kiedy kobiety dbają o siebie (nie muszę być odpicowana, wystarczy że jestem zadbana i mam swój wygląd pod kontrolą;). Płeć przeciwna lubi też gdy kobieta się na czymś zna, jest ekspertem w danej dziedzinie – można mu wtedy zaimponować, zaskoczyć go.

  Odpowiedz
 3. oskarek1995  21 marca 2015 15:22

  100 % prawda. Zgadzam się

  Odpowiedz
 4. Kmakolagwa  21 marca 2015 16:45

  Bardzo interesujący artykuł.

  Odpowiedz
 5. bbo  21 marca 2015 18:59

  Asertywność wskazana. Niech sobie nie myślą za dużo 🙂

  Odpowiedz
 6. scrabble  21 marca 2015 20:01

  Mam wrażenie ( no dobrze, wiem!) , że mężczyźni wykorzystują kobiety, które się zbyt starają . Jestem zdania, że coś za coś. Jeżeli jest się uczynną dla faceta, on powinien wykazać się w stosunku do nas czymś podobnym. Od rozpieszczania miał mamusię 😉

  Odpowiedz
 7. j.dudek71  22 marca 2015 14:07

  Zgadzam się,nasze sprawy,życie,praca i inne rzeczy są równie ważne dla nas jak ich sprawy dla nich.Partnerstwo górą i kompromis,ale z dwóch stron.Czasy szarej myszy i kury domowej minęły!

  Odpowiedz
 8. justi912  22 marca 2015 22:26

  To wszystko prawda. Mężczyźni przestają szanować kobiety, które za bardzo się starają dla nich.

  Odpowiedz
 9. Kinia  23 marca 2015 21:26

  Czyli pnie należy być zbyt dobrą 🙂

  Odpowiedz
 10. Justyna  20 maja 2015 11:40

  Ja chyba przesadzam w drugą stronę 🙂

  Odpowiedz
 11. gosia141088  20 maja 2015 14:40

  rzeczywiście jest w tym sporo prawny odkąd zamieszkałam z facetem (a jesteśmy ze sobą 8 lat) zaczęłam mu nadskakiwać on natomiast podchodzi do wszystkiego z rezerwą i na chłodno, popsuły się nasze relacje. Teraz wdzidzę że popełnilam tym błąd.

  Odpowiedz
 12. esia189  6 lutego 2016 12:10

  „nie wyglądaj zawsze jak po wyjściu z salonu kosmetycznego” – a właściwie czemu nie? Niech ma motywację, by dążyć do tego, aby tak piękna kobieta stanęła u jego boku 🙂

  Odpowiedz
 13. mama_kazala  8 marca 2016 11:50

  kluczem jest chyba polubienie siebie, reszta wtedy już jakoś działa…

  Odpowiedz
 14. jaromir  25 listopada 2018 10:26

  Te porady to prosty przepis na szybkie odepchnięcie i zniechęcenie mężczyzny. Oczywiste jest, że aby zbudować relację, należy włożyć w to trochę wysiłku.

  Odpowiedz
 15. Samisynek  19 maja 2022 13:49

  No nie wiem, ale część tych porad można by równie dobrze wstawić do artykułu „jak zniechęcić do siebie mężczyznę”
  Na wstępie nie wiem czy mi się coś nie otwiera czy jestem ślepy ale ja tam widzę 5 sposobów a nie 6 ale już nie ważne… do meritum:
  1. Na początku kiedy „pierwsze wrażenie” tak magicznie działa ty masz być obojętna… „super” rada A! No i rozumiem, że w drugą stronę też ma to tak wyglądać?
  Jak mężczyzna zaprosi kobietę do siebie to też zbytnio nie powinien się starać. Zamiast pokazać, że zależy mu dobrze „wypaść” to najlepiej zamówić pizze, wyciągnąć jakieś piwo z lodówki i co? Może obejrzymy razem mecz w telewizji. Na pewno kobieta byłaby uradowana Twoją jak to nazwaliście „pewnością siebie” 🙂
  2. Tu też rozumiem, że działa to w dwie strony? Piszecie: „ale być nie robiła tego kosztem swojego hobby, przyjaźni, pracy, czy zmęczenia.” Czyli jak mężczyzna ma do wybory spotkać się z kobietą albo iść na piwo, obejrzeć mecz z kolegami albo po prostu poleżeć w łóżku to lepszym wyborem jest to drugie? Udowodni tym, że jest jak to nazwaliście „asertywny” 🙂
  3. Tu jak najbardziej się zgadzam – dbać o siebie. Będziecie dbały o siebie o z automatu będziecie dbali o mężczyznę – Będzie w związku z zadbaną dziewczyną
  4. „Odmienna opinia jest bardzo cenna, a jeszcze cenniejsza osoba, która nie boi się jej nam przedstawić.” No nie wiem. To zależy. Jeżeli na siłę będziecie pokazywać, że macie inne zdanie tylko po to żeby pokazać, że jakiekolwiek macie to daleko na tym nie zajedziecie.
  Co do inteligencji to prawda, że wielu mężczyzn szuka inteligentnych kobiet. A przynajmniej na jakimś poziomie. Chociaż to też zależy od faceta – jeśli sam nie grzeszy inteligencją to taka pusta lala będzie mu jak najbardziej na rękę.
  No i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz, którą widzę już któryś raz na podobnych portalach – Inteligencja notorycznie mylona jest z wiedzą. Inteligencje bardziej można porównać do sprytu, rozwiązywania zagadek czy dostrzeganiu rzeczy których mniej inteligentni nie zauważą np. omijaniu zasadzek czy to w grach logicznych czy w życiu, sprawność rozwiązywania zadań np. matematycznych itp. Wiedza to ogrom rzeczy których możesz nauczyć się na przestrzeni swojego życia. Inteligencji nie można łączyć z rzeczami których np. nauczyłaś się w szkole. Wręcz przeciwnie inteligencje bada się tak aby jak najbardziej oddzielić to czego się nauczyłaś od tego jak działa twój mózg. Jak inaczej mogliby za pomocą testu stwierdzić, że mamy jakiegoś 5 latka geniusza z ponadprzeciętna inteligencja? Z przedszkola przyniósł tę inteligencję? To, że ktoś nauczył się na pamięć 1000 pojęć nie przypisuje mu, że jest osobą inteligentną.
  5. Zgadzam się, kobieta która potrafi zapanować nad emocjami to skarb, ale duszenie w sobie emocji na sile też nie jest dobre, może wręcz być nieatrakcyjne dla mężczyzny. To przecież natura ją do tego „pcha”. A kobieta która selekcjonuje emocjami może okazać się nieszczerą manipulantką. Dlatego nie ma co wstydzić się swoich emocji, ważne tylko, żeby nie wykorzystywać ich do uzyskania oczekiwanych celów.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany