6 sposobów jak zaimponować mężczyźnie ?

Jest wiele sposobów na to jak zaimponować mężczyźnie. Możesz być rajdowym kierowcą, strzelać z broni palnej, albo być amatorką survivali. Ale my nie będziemy mówić o rzeczach oczywistych. Warto imponować mężczyźnie w sposób kobiecy – te są bardziej realne, w końcu nie każda z nas lubi twarde męskie hobby.

Zobacz też: 6 sposobów, jak zniechęcić do siebie faceta

jak zaimponować mężczyźnie

Jak zaimponować mężczyźnie – Niech się postara

Kobiety, często na początku związku popełniają bardzo podstawowy błąd. Są tak szczęśliwe, że jest ktoś na kim im zależy i komu na nich zależy, że stają na rzęsach, by zadowolić partnera. Nie przepadamy za określeniem „wychować sobie mężczyznę”, ale z pewnością można go rozpieścić i … znudzić.

Zapraszasz go do siebie? Nie gotuj dwudaniowego obiadu i do tego nie rób deseru. Zamówcie jedzenie na wynos. Nie myj z tej okazji okien i nie wyglądaj zawsze jak po wyjściu z salonu kosmetycznego. Nie staraj się bardziej niż on. Nie bez powodu książę z bajki zawsze musi pokonać smoka, albo złą czarownicę.  Nie chodzi o to, żebyś była niemiła, albo niezwykle wymagająca – po prostu zachowuj się naturalnie, to  wynika z pewności siebie!

Jak zaimponować mężczyźnie – Bądź asertywna

Nie masz na coś ochoty?  Nie rób tego. Nie przekładaj swoich planów tylko dlatego, że on nagle wpadł na pomysł żeby się z Tobą spotkać. Żyj własnym życiem i nie staraj się za wszelką cenę go zadowolić. Nie chodzi o to żebyś nie pokazywała, że go lubisz i chcesz żeby był z Tobą szczęśliwy, ale być nie robiła tego kosztem swojego hobby, przyjaźni, pracy, czy zmęczenia.

Jak zaimponować mężczyźnie – Polub siebie

Kobieta, która lubi siebie i potrafi przyjąć komplement jest bardzo pociągająca. Dbaj więc o siebie, ćwicz, zdrowo się odżywiaj, zadbaj o swoją garderobę i porządek wokół siebie. Dobra organizacja to rzecz, która imponuje każdemu. Owszem, nie jesteśmy idealne, ale starania wiele świadczą o sile charakteru.

Polecamy również: Jak reagować, gdy zrani nas partner ?

Jak zaimponować mężczyźnie – Nie bój się wyrażać własnego zdania

Mężczyźni lubią inteligentne kobiety, wbrew złośliwym opiniom. Nie boją się ich i własnie ich szukają.  Związek partnerski polega na uzupełnianiu, wspólnemu uczeniu się siebie i świata. Odmienna opinia jest bardzo cenna, a jeszcze cenniejsza osoba, która nie boi się jej nam przedstawić.

Znasz się na czymś lepiej? Naucz go, wyjaśnij i sama dopytuj się, gdy coś jest dla Ciebie niejasne. W końcu poza seksem, przytulaniem i pokazywaniem się wspólnie najważniejsza w związku jest właśnie komunikacja i na niej spędzicie najwięcej czasu!

Jak zaimponować mężczyźnie – Bez dramatów

W życiu pojawia się wiele sytuacji, w których ciężko jest nam opanować emocje. Zadbaj szczególnie o te, które dotyczą Twoich relacji z partnerem. Spokój i opanowanie zawsze imponuje zarówno u mężczyzny, jak i kobiety. Starania rozwiązania problemu, zamiast manifestowania swojej krzywdy i emocji przyniosą dla Was dwojga tylko korzyści.

Kobieta, która jest na tyle silna by zapanować nad emocjami, (a nie oszukujmy się jesteśmy bardzo emocjonalne, czemu winne są nasze hormony) wzbudzi jego szacunek.

Co sądzicie o wymienionych przez nas sposobach na zaimponowanie mężczyźnie? Może znacie własne cechy i zachowania, które imponują Waszym mężczyznom? 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (268 głosów, średnia: 4,53 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. lilkawodna  21 marca 2015 08:52

  Oj święta prawda w tych radach jest zawarta. Ja zawsze robiłam dwudaniowy obiad deser mieszkanie lsnilo a to wszystko po 9godzinach w pracy. Urodziłam dziecko mąż zdziwiony, ze tylko zupa na obiad:-).

  Odpowiedz
 2. Gocha  21 marca 2015 13:57

  Samo życie 🙂 Dodałabym do tego, że faceci lubią kiedy kobiety dbają o siebie (nie muszę być odpicowana, wystarczy że jestem zadbana i mam swój wygląd pod kontrolą;). Płeć przeciwna lubi też gdy kobieta się na czymś zna, jest ekspertem w danej dziedzinie – można mu wtedy zaimponować, zaskoczyć go.

  Odpowiedz
 3. oskarek1995  21 marca 2015 15:22

  100 % prawda. Zgadzam się

  Odpowiedz
 4. Kmakolagwa  21 marca 2015 16:45

  Bardzo interesujący artykuł.

  Odpowiedz
 5. bbo  21 marca 2015 18:59

  Asertywność wskazana. Niech sobie nie myślą za dużo 🙂

  Odpowiedz
 6. scrabble  21 marca 2015 20:01

  Mam wrażenie ( no dobrze, wiem!) , że mężczyźni wykorzystują kobiety, które się zbyt starają . Jestem zdania, że coś za coś. Jeżeli jest się uczynną dla faceta, on powinien wykazać się w stosunku do nas czymś podobnym. Od rozpieszczania miał mamusię 😉

  Odpowiedz
 7. j.dudek71  22 marca 2015 14:07

  Zgadzam się,nasze sprawy,życie,praca i inne rzeczy są równie ważne dla nas jak ich sprawy dla nich.Partnerstwo górą i kompromis,ale z dwóch stron.Czasy szarej myszy i kury domowej minęły!

  Odpowiedz
 8. justi912  22 marca 2015 22:26

  To wszystko prawda. Mężczyźni przestają szanować kobiety, które za bardzo się starają dla nich.

  Odpowiedz
 9. Kinia  23 marca 2015 21:26

  Czyli pnie należy być zbyt dobrą 🙂

  Odpowiedz
 10. Justyna  20 maja 2015 11:40

  Ja chyba przesadzam w drugą stronę 🙂

  Odpowiedz
 11. gosia141088  20 maja 2015 14:40

  rzeczywiście jest w tym sporo prawny odkąd zamieszkałam z facetem (a jesteśmy ze sobą 8 lat) zaczęłam mu nadskakiwać on natomiast podchodzi do wszystkiego z rezerwą i na chłodno, popsuły się nasze relacje. Teraz wdzidzę że popełnilam tym błąd.

  Odpowiedz
 12. esia189  6 lutego 2016 12:10

  „nie wyglądaj zawsze jak po wyjściu z salonu kosmetycznego” – a właściwie czemu nie? Niech ma motywację, by dążyć do tego, aby tak piękna kobieta stanęła u jego boku 🙂

  Odpowiedz
 13. mama_kazala  8 marca 2016 11:50

  kluczem jest chyba polubienie siebie, reszta wtedy już jakoś działa…

  Odpowiedz
 14. jaromir  25 listopada 2018 10:26

  Te porady to prosty przepis na szybkie odepchnięcie i zniechęcenie mężczyzny. Oczywiste jest, że aby zbudować relację, należy włożyć w to trochę wysiłku.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany