6 seks-trików – czyli jak urozmaicić seks w Nowym Roku

O ile w twojej sypialni nie panuje gorąca atmosfera, tylko wieje chłodem ten artykuł podpowie ci jak podkręcić twoje życie seksualne do maksimum, jak urozmaicić seks. Każda z nas lubi motylki w brzuchu, należy sprawić aby podczas stosunku zawsze sobie ich dostarczyć, kochać się wszystkimi zmysłami i rozpalić swój wewnętrzny ogień.  Dzięki tym sześciu sztuczką nigdy nie poczujecie nudy w łóżku, a Wasz seks stanie się przyjemniejszy i bardziej dziki  – a do drzwi waszej sypialni nie zajrzy nuda i rutyna.

 

Jak urozmaicić seks – czy znasz te sztuczki? 

1. Wielu mężczyzn uważa za bardzo podniecające kiedy to kobieta przejmuje inicjatywę i rządzi w łóżku, możesz podkręcić temperaturę łapiąc go za głowę rękami i przyciągając do swoich piersi kiedy na nim siedzisz. Wcześniej możesz posmarować czymś sutki tak aby jego doznania były zarówno dzikie jak i słodkie.

2. Podczas gry wstępnej, kiedy on schodzi z językiem coraz niżej, a jesteście na stojąco możesz jedną nogę postawić na łóżku tak aby było mu łatwiej pieścić cię oralnie, wtedy łatwiej dosięgnie do punktów, które ciężko mu znaleźć kiedy leżysz.

3. Zwilż palce śliną lub lubrykantem. Palcem wskazującym i kciukiem jednej ręki otocz penis kochanka w Polowie jego długości. Tuż pod jedną obręczą zrób drugą taką samą z palca wskazującego i kciuka drugiej ręki. Powoli zacznij przesuwać dłonie, raz jedna w górę druga w dół, a następnie na odwrót.

4. Połóżcie się na boku, twarzami do siebie, następnie zjedź niżej aż do klejnotów swojego partnera, następnie weź go do ust. Cała zabawa polega na tym, że to nie ty się poruszasz tylko on wykonuje pozostałą część zadania.

5. Uklęknij przed swoim mężczyzną i pieść go oralnie. Kiedy będzie miał już erekcję przerwij francuskie pieszczoty i zafunduj mu niezapomniane wrażenia. Wyprostowane dłonie rozstaw na około 4 centymetry po obu stronach penisa. Teraz wpraw go w ruch, tak aby ocierał się raz o jedną, raz o drugą dłoń. Kiedy twój partner będzie już wiedział o co chodzi sam będzie ruszał biodrami. Takie ruchy penisa wytworzą podniecające wibracje aż w prostacie mężczyzny.

6. Kiedy się całujecie lekko głaszcz swój wzgórek łonowy, następnie wsuń dłoń partnera pod swoją, szybko zrozumie co masz na myśli i na co masz ochotę.

Po tej dawce gorących trików zawsze będziesz zadowolona z waszego wspólnego baraszkowania. Pamiętaj, że seks zbliża dwoje ludzi do siebie najbardziej, więc nie pozwól aby była w nim nuda i zrezygnowanie.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (197 głosów, średnia: 4,64 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. Jamda  13 sierpnia 2019 12:30

    Polecam wyjazd do jakiegoś ciekawego miasta. Prostym sposobem na to, jak urozmaicić życie seksualne jest zmiana lokalizacji. Wyjdźcie nie tylko ze swojej sypialni, ale także domu… zarezerwujcie sobie miejsce w hotelu i na pewno weźmie Was chcica. No i polecam spróbowanie hiszpańskiej muchy, wcześniej wydawało mi się,ze jest to jedno wielkie placebo jednak tak nie jest. O ile oczywiśćie będzie to prawdziwa hiszpańska mucha, w moim przypadku było to sex elixir.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany