6 rzeczy do których Twój partner nigdy się nie przyzna

Zastanawiałaś się jakie tajemnice ukrywa przed Tobą Twój partner?  Jakie tajemnice łączą wszystkich mężczyzn ?Przedstawiamy 6 rzeczy do których Twój partner nigdy się nie przyzna .

Zobacz też: Dlaczego mężczyźni nie mówią o uczuciach ?

do czego sie przyzna się twój chłopak

Rzeczy do których Twój partner nigdy się nie przyzna – On naprawdę lubi plotki!

Z pewnością nie raz kręcił głową jak był świadkiem Twojego plotkowania z przyjaciółką. Pomimo tego sam opowiada o osobach w pracy, znajomych, kto co zrobił, czego nie zrobił. Dla niego to nazywa się inaczej „komentowanie”, ale generalnie chodzi o to samo. Posłuchaj kiedyś jego rozmów z kolegami – straszne z nich plotkary!

Rzeczy do których Twój partner nigdy się nie przyzna – Jest mamisynkiem

Dobra, spójrzmy prawdzie w oczy. Każdy dorosły facet jest przywiązany do swojej mamy. Prawdopodobnie też masz ze swoją teściową wiele wspólnego i posiadasz te cechy, które najbardziej w niej ceni. Gorzej jeśli Cię z nią porównuje, na to mamy jedną skuteczną ripostę: być może Twoja mama lepiej gotuje, ale to nie ona z Tobą sypia!

Rzeczy do których Twój partner nigdy się nie przyzna – Ma dziwne fantazje

Niektórymi fantazjami możemy się dzielić i wspólnie wprowadzać w życie. Możliwe, że Twój mężczyzna posiada też takie fantazje, których nie chciała być wiedzieć – dziwaczne, z uwzględnieniem dziwnych narzędzi i specyfików.

Polecamy również: Kobiety z którymi mężczyźni nie chcą się żenić – 5 typów


Rzeczy do których Twój partner nigdy się nie przyzna – Potrzebuje czasu bez Ciebie

Czasami potrzebuje samotności lub wieczoru przy piwie z kolegami i nie ma w tym nic złego. Nie oznacza to, że Cię nie kocha, albo nie lubi spędzać z Tobą czasu, ale potrzebuje też czegoś swojego. W tym czasie Ty spotkaj się z koleżankami, odpocznij, obejrzyj romantyczna komedię, której nie chciał oglądać z Tobą.

Rzeczy do których Twój partner nigdy się nie przyzna – Podobają mu się inne kobiety

Nie dlatego, że chce Cię zdradzić,a le dlatego, że mężczyźni są wzrokowcami. Nie przejmuj się tym, że na ułamek sekundy popatrzył się na mijaną blondynkę. Poza tym, przecież nam też podobają się przystojni mężczyźni. Atrakcyjni ludzie przyciągają uwagę, ale w szczęśliwym związku to bardziej przypomina patrzenie na ładne rzeczy, podobają się nam, ale nie będziemy brać na nie kredytu na całe życie.

Rzeczy do których Twój partner nigdy się nie przyzna – Zauważył te 5 dodatkowych kilogramów

Z pewnością zauważył, ale za nic w świecie się do tego nie przyzna, gdy o to zapytasz. Sam może o tym wspomnieć w żartach, ale nie oznacza to, że już mu się nie podobasz! Po prostu zacznijcie razem ćwiczyć, chodzić na basen, czy jeździć na rowerze.

Jakie jeszcze znacie męskie tajemnice? 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (299 głosów, średnia: 4,41 z 5)
zapisuję głos...