Propozycje na Twój świąteczny manicure

Zobaczcie nasze propozycje na wzorki na paznokcie na Święta Bożego Narodzenia. Kilka trudnych do zrobienia,ale w niektórych liczy się świąteczny pomysł!

Mamy dla Was przegląd propozycji na świąteczny manicure. Przecież człowiek nie żyje samym przygotowywaniem potraw czy świątecznymi porządkami. O siebie trzeba zadbać przede wszystkim! Jeżeli macie trochę zdolności manualnych, to taki manicure może być doskonałym dopełnieniem Waszego świątecznego outfitu.

Którą z poniższych propozycji chciałybyście zobaczyć na swoich paznokciach? A którą potraficie zrobić same? A może macie jakieś swoje zdjęcia świątecznych pazurków? Prześlijcie nam. Jeśli opublikujemy – to doładujemy Wam konto 350 punktami. Na Wasze propozycje czekamy do końca przyszłego tygodnia.

Yves Rocher

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (283 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Aneta  12 grudnia 2016 13:09

  Niektóre są bardzo ciekawe, ale ja chyba jednak postawię na klasykę, a jeżeli już gdzieś „przemycę” jakieś świąteczne akcenty, to raczej na ubraniach 🙂

  Odpowiedz
  • ewalub  13 grudnia 2016 09:36

   Piękne, ale też szkoda byłoby mi kasy na paznokcie, które po kilku dniach trzeba ściągać. Również stawiam na klasyczny delikatny wygląd.

   Odpowiedz
 2. Aneris  12 grudnia 2016 15:07

  Ja tak jak Aneta, tez postawiłabym na klasykę.Niektóre zdecydowanie zbyt pstrokate i jak dla mnie jakoś za duży przesyt..na nich widnieje.
  😉
  Ale jak ktoś lubi, to czemu nie 😉

  Odpowiedz
 3. blogujemytestujemy  12 grudnia 2016 16:51

  Niektóre bardzo fajne i klasyczne,niektóre bardzo trudne do zrealizowania dla laika..

  Odpowiedz
 4. martucha180  12 grudnia 2016 19:23

  Co jedne to ładniejsze.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany