Robbie Williams z żoną projektują na 50-lecie marki MARC O’POLO

6 lipca szwedzka marka Marc O’Polo świętowała swoje półwiecze istnienia w świecie mody. Po premierowym pokazie kolekcji, którą zaprojektowali Robbie i Ayda Williams, goście z całego świata zostało zaproszonych do głównej siedziby firmy, nieopodal Monachium. Wydarzenie przyciągnęło wiele znanych osobistości z branży modowej i artystycznej. Na imprezie pojawili się m.in. Mads Mikkelsen, Małgosia Bela i Susanne Wuest.

 MARC O’POLO

50 lat marki MARC O’POLO

Zobacz także: Mads Mikkelsen w najnowszej kampanii MARC O’POLO jesień-zima 2016/2017

50 urodziny Marc O’Polo: impreza na 1800 osób

50 lat marki MARC O’POLO

50 lat marki MARC O’POLO

Podczas wieczornej celebracji odbył się pokaz mody z udziałem top-modelek z całego świata. Organizacją show zajęli się: Aleksandra Woroniecka (szefowa działu mody francuskiego Vogue), Thierry Dreyfus, który zadbał o efekty świetlne oraz DJ Peter Kruder – przygotował hipnotyzującą oprawę muzyczną. Częścią imprezy był także wyjątkowy koncert Robbiego Williamsa.

50 lat marki MARC O’POLO

50 lat marki

Wśród zaproszonych gości znaleźli się min.: aktor Mads Mikkelsen (obecna twarz kampanii marki), Małgosia Bela, Ola Rudnicka, Numan Acar, Marie Bäumer, Oliver i Katrin Berben, Nicolette Krebitz, Stephan Luca, Javi Martínez, Claudio Pizarro, Hans Sigl, Alicia von Rittberg, Tom Wlaschiha, Susanne Wuest i wielu, wielu innych.

 

50 lat marki MARC O’POLO

50 lat marki

Robbie i Ayda Williams zaprojektowali specjalną linię bluz na 50-lecie marki. Cała linia składa się z ponad 20 części. W kolekcji damskiej przeważają bluzy. Znajdziemy tam również dresowe sukienki i bomberki. W linii męskiej pojawiły się bluzy w różnych wariantach.

MARC O'POLO

Robbie Williams

– Pewni siebie mężczyźni nie boją się różu – powiedział Robbie Williams, nie pozostawiając tym samym wątpliwości, kto wybierał wiodący kolor kolekcji. Ubrania posiadają wyhaftowany podpis Robbiego na rękawie, a za namową jego żony, na damskich bluzach pojawiły się tytuły utworów artysty – Love my life i Come undone. 

O marce Marc O’Polo

50 lat marki MARC O’POLO

50 lat marki

Marc O’Polo słynie z wysokiej jakości materiałów i wykonania. Szwedzką markę wyróżnia stonowana elegancja oraz ponadczasowa klasyka. Obecnie firma zatrudnia 2000 pracowników na całym świecie i ma swoich reprezentantów w ponad 30 krajach. Marka cieszy się niesłabnącą popularnością. Jednocześnie ciągle udoskonala swoje działania. Piorytetem szwedzkiej marki są wysokie standardy w każdej dziedzinie. Firma stawia na nowoczesność, prostotę i wysokiej jakości produkty.

A wszystko zaczęło się w 1967 roku od małej firmy, mającej siedzibę w Sztokholmie.

Limitowana  kolekcja, którą stworzyli Robbie i Ayda Williams jest dostępna w sklepach Marc O’Polo i na stronie www.marc-o-polo.com.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (219 głosów, średnia: 4,50 z 5)
zapisuję głos...