5 sposobów na przedłużenie Walentynek

A gdyby Walentynki trwały… aż 3 dni? Aby w pełni wykorzystać ten szczególny czas, warto mieć nietuzinkowy pomysł, zapewniający nieprzerwaną radość z przebywania z drugą połówką!

A gdyby Walentynki trwały… aż 3 dni? Tegoroczny dzień zakochanych wypada w weekend, dzięki czemu jest świetną okazją do jeszcze dłuższego świętowani obecności ukochanej osoby. Aby w pełni wykorzystać ten szczególny czas, warto mieć nietuzinkowy pomysł, zapewniający nieprzerwaną radość z przebywania z drugą połówką.

Romantyczna kolacja

Walentynkowy weekend można spędzić na wiele sposobów, jednak zaproponowanie dla ukochanej osoby czegoś nietuzinkowego, z pewnością pozytywnie ją zaskoczy. Podsuwamy 5 najciekawszych pomysłów, sprawdzających się w sezonie zakochanych.

1. Szalona podróż w czasie kultową Nyską 522

Nyska 522

Przejażdżka prawdziwą legendą polskiej motoryzacji pozwoli poznać Warszawę, zarówno tę tradycyjną, jak i mniej znaną. Posmakujecie dobrej polskiej kuchni, przewodnik opowie o historii, a także pokaże największe sekrety tego miasta. Taka podróż w czasie będzie świetną zabawą zarówno dla miłośników historii Warszawy, jak i dla fanów motoryzacji.

2. Romantyczny rejs tramwajem wodnym

Tramwaj wodny

Miłośnicy wodnych wycieczek mogą wybrać się na rejs siecią rzeczną Wrocławia. Atrakcja odbywa się wieczorową porą, co sprzyja romantycznej atmosferze tej szczególnej okazji. Niezwykła gra świateł, odbijających się w tafli wody oraz butelka dobrego wina, z pewnością wystarczą, by wieczór z ukochaną osobą był niezapomniany.

3. Czekoladowe chwile w średniowiecznym pałacu

Noc w palacu

Weekend w pięknym pałacu, wzbogacony słodkościami, docenią nawet najbardziej wymagający partnerzy. Słodkie preludium pod postacią czekoladek i czekoladowego deseru, a następnie oddanie się w ręce masażystów, którzy podczas masażu w czekoladzie z aromaterapeutycznymi olejkami, zadbają o odpowiednie odprężenie – czego chcieć więcej? Czekoladowa noc przy świecach, kadzidłach i z czekoladowym akcentem będzie wyrafinowanym sposobem na przedłużenie Walentynek.

4. Weekend strzelecki dla dwojga

Weekend strzelecki

Dzięki niemu można całkowicie zapomnieć o otaczającym świecie. Jeśli uroczysta kolacja przy świecach i romantyczna kąpiel to za mało, do akcji wchodzi specjalna atrakcja – strzelanie z broni palnej! Podczas takiego weekendu para poznaje różne rodzaje broni: karabinek sportowy, pistolet bocznego zapłonu, czy pistolet centralnego zapłonu. Pary szukające zarówno relaksu jak i mocniejszych wrażeń, odnajdą to wszystko podczas strzeleckiego weekendu.

5. Świat golfa

Golf

Aby poczuć klimat golfowy i spędzić czas w niebanalny sposób, warto wybrać się na weekend z golfem. Jest to połączenie nauki gry w golfa z noclegiem w hotelu klubowym o niepowtarzalnej atmosferze i oryginalnym wystroju. To także sposób na spędzanie Walentynek w pięknym terenie oraz wzmocnienie więzi poprzez wspólną grę.

Inspiracji na  zorganizowanie niestandardowego weekendu we dwoje, dostarczają m.in. serwisy, takie jak KatalogMarzeń.pl, oferujące prezenty w formie przeżyć. Wybierając taką formę planowania czasu, wystarczy kupić i zrealizować voucher na wybraną atrakcję lub sprezentować go ukochanej osobie.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (170 głosów, średnia: 4,56 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. martucha180  10 lutego 2014 15:14

    Każda propozycja warta uwagi, ale trzecia wg mnie jest najlepsza.

    Odpowiedz
  2. efffciaa  25 marca 2016 13:50

    U nas walentynki trwają cały rok , doceniamy się na co dzień , mamy wspólne pasje i staramy się w miarę możliwości spędzać z sobą każdą chwilę w romantyczny sposób .

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany