5 powodów dlaczego mężczyźni lubią dojrzałe kobiety

Mężczyznom podobają się nie tylko dwudziestolatki! Niektórzy cenią dojrzałość, pewność siebie i seksapil starszych od siebie. Oto 5 powodów dlaczego mężczyźni lubią dojrzałe kobiety już na pierwszej randce

 

dojrzałe kobiety - mężczyźni lubią dojrzałe kobiety

fot. EAST NEWS

5 powodów dlaczego mężczyźni lubią dojrzałe kobiety  – Pewność siebie i niezależność

Starsze kobiety przede wszystkim wiedzą już kim są i znają siebie i swoje ciało. Z tego wynika ich niekwestionowana pewność siebie. Często powtarza się, że jest ona jednym z afrodyzjaków, które przyciągają mężczyzn. Umiejętność przyjmowania komplementów i  asertywność są bardzo seksowne.

Pewność siebie ma jeszcze jedną zaletę – taka kobieta jest spokojniejsza, bardziej zrelaksowana. Nie smuci się z rzeczy, które są dla mężczyzn błahostkami.  Nie wypomina wszystkiego, jest samodzielna i samowystarczalna – nie uwiesza się na mężczyźnie wiecznie potrzebując jego pomocy i obecności.

5 powodów dlaczego mężczyźni lubią dojrzałe kobiety – Niezależność

Zarówno finansowa, jak i w związku. Starsze kobiety wiedzą dokładnie czego chcą i nie poświęcają czasu na gierki i podchody w związku. Są szczere i nie boją się powiedzieć wprost o problemie.

Niezależność emocjonalna i finansowa pociąga szczególnie mężczyzn, którzy są znudzeni partnerkami, które ciągle liczą na ich pomoc. Doceniają to, że kobieta sama jest w stanie zapłacić za swoją kolację i drinka. Jednocześnie mają to poczucie, że muszą się bardziej starać – kobieta niezależna nie potrzebuje mężczyzny, ona szuka równorzędnego partnera.

5 powodów dlaczego mężczyźni lubią dojrzałe kobiety – Szczerość

Już o nie wspominaliśmy. Często w relacjach damsko-męskich dochodzi do niedopowiedzeń, czy gierek. Młode dziewczyny miewają huśtawki nastrojów, sprawdzają siłę uczuć swojego partnera. Wszystko to wynika oczywiście z braku pewności siebie. Dojrzałe kobiety jednak nauczyły się już stawiać sprawy jasno. Nie mają chęci na zabawę w podchody.  Dzięki temu nie są proste do zdobycia i zatrzymania przy sobie.

 

5 powodów dlaczego mężczyźni lubią dojrzałe kobiety – Doświadczenie

Dojrzałe kobiety posiadają już spore doświadczenie w związkach. Wiedzą jak chcą być traktowane i potrafią postawić sprawę jasno. Są bardziej stabilne emocjonalnie, jednocześnie mogą tym doświadczeniem się dzielić. Stają się przyjaciółkami i partnerkami. W dodatku są świetnymi rozmówcami. Inteligentne kobiety dzięki temu nie są jedynie dobrze wyglądającymi ozdobami dla mężczyzny.

5 powodów dlaczego mężczyźni lubią dojrzałe kobiety – Seks

Kuguarzyce, czyli dojrzałe, seksowne kobiety słyną ze swojego doświadczenia w sypialni i wysokich wymagań. Nie boją się mówić czego od partnera oczekują również w łóżku. W dodatku potrafią mu pokazać jak ma to osiągnąć. Nie boją się rozmów o seksie i znają swoje ciało doskonale. Posiadają również wiedzę i umiejętności , jak zadowolić mężczyznę. Są doświadczonymi kochankami o wysokim libido!

A może znacie inne powody, dla których mężczyźni uważają starsze od siebie kobiety za wyjątkowo seksowne?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (306 głosów, średnia: 4,54 z 5)
zapisuję głos...