5 pomysłów na Dzień Ojca

Dzień Ojca coraz bliżej. Zobacz, co podarować tacie w dniu jego święta, by prezent nie został szybko zapomniany!

Jak sprawić, by prezent na Dzień Ojca zapisał się w pamięci taty, przywołując po latach niezwykłe wspomnienia? Warto chwilę się zastanowić nad podarunkiem. Rozwiązaniem będzie prezent kreatywny, czyli taki, który swoją oryginalnością zrobi oczekiwane wrażenie. 23 czerwca już za chwilę, ale jeszcze nie jest za późno, by znaleźć dla taty coś wyjątkowego. Oto 5 pomysłów na Dzień Ojca!

5 pomysłów na Dzień Ojca

pixabay.com

5 pomysłów na Dzień Ojca: najlepsze prezenty

– Nie od dziś wiadomo, że w każdym mężczyźnie drzemie trochę dziecka. Codzienne obowiązki, praca i odpowiedzialność sprawiają, że najczęściej dziecko to pozostaje w ukryciu. Są jednak momenty, w których można zapomnieć o byciu poważnym. Dzień Ojca to dobra okazja, by zafundować swojemu tacie porcję przeżyć, dzięki którym znowu poczuje się jak chłopiec – mówi Michał Kaleta, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju w firmie Wyjątkowy Prezent.

Narzędzia, krawat, skarpetki, kubek… te prezenty już od dawna są passé. Pierwszemu najważniejszemu mężczyźnie w Twoim życiu, należy się wszystko to, co najlepsze. W końcu to on, uczył Cię jazdy na rowerze i podstaw samoobrony lub pomagał rozwiązywać trudne zadania z przedmiotów ścisłych. Poniżej znajduje się 5 podpowiedzi, jaki prezent sprawić tacie z okazji jego święta. Na pewno przypadną do gustu ojcom, którzy nie lubią nudy!

 

1) Jazda Monster Truckiem

5 pomysłów na Dzień Ojca

 

Każdy fan motoryzacji, adrenaliny i niezwykłych przeżyć, zachwyci się ich olbrzymią dawką podczas jazdy Monster Truckiem. Który mężczyzna ani razu nie marzył o przeniesieniu się do wnętrza dziecięcej zabawki, której posiadanie dawało status króla podwórka? W Dzień Ojca Twój tata można znaleźć się we wnętrzu prawdziwej bestii, a następnie okiełznać ją pod okiem profesjonalnego kierowcy. Po krótkim szkoleniu i obserwacji tego, jak prowadzi się Monster Trucka, ojciec będzie mógł usiąść za kółkiem, rozpoczynając spełnianie jednego z marzeń dzieciństwa.

2) Lot symulatorem F-16

5 pomysłów na Dzień Ojca

Porządna dawka emocji i niezwykły realizm widoków z kokpitu wojskowego myśliwca są dostępne za sprawą symulatora F-16. Bycie za jego sterami, poczucie mocy i siły wojskowego odrzutowca, przez ten jeden, wyjątkowy dzień sprawią, że każdy ojciec zamieni się w króla przestworzy. Niezapomniane, pełne przeżyć, prędkości i adrenaliny doznanie to prezent idealny dla głodnego spektakularnych wrażeń taty.

3) Przejażdżka Ferrari

5 pomysłów na Dzień Ojca

400 koni mechanicznych i 4,3 sekundy do setki. Kultową markę Ferrari zna chyba każdy. Niejeden marzy, by choć raz zasiąść za kierownicą tej maszyny. Fani włoskiej motoryzacji długo będą wspominać to wyjątkowe przeżycie. Czarny koń i niepohamowana prędkość to w końcu wyznaczniki legendy. Podaruj tacie mechanicznego rumaka, z którym stanie się królem miasta. Niech przejedzie się jego najpiękniejszymi ulicami, ciesząc się z każdego momentu spędzonego w skórzanym fotelu tego super-auta.

4)  Lekcja na strzelnicy

5 pomysłów na Dzień Ojca

Zaproś tatę na profesjonalną strzelnicę. Tam oddaj go w ręce instruktora, który pokaże mu jak z bronią powinno się obchodzić i jak ze strzelania czerpać maksimum przyjemności. Niech poczuje się jak policjant z W-11, komisarz Zawada czy też Horatio z CSI. Stylowe okulary zapewnia strzelnica. Może daleko im do kultowych czarnych szkiełek oglądanych w filmach i serialach, ale na pewno zapewnią bezpieczeństwo podczas tej emocjonującej rozrywki. Jak wiadomo każdy superglina potrzebuje swojego partnera, dlatego wartym rozważenia jest wspólna wizyta na strzelnicy – gwarancja cudownych przeżyć, które będziecie mogli później wspominać.

5) Degustacja piwa w ciemności

5 pomysłów na Dzień Ojca

Całkowita ciemność, która wyostrza zmysły, pobudza działanie wyobraźni i… jakoś dziwnie znajomy zapach. Później smak. Czyżby to było piwo? Najlepiej przekonać się biorąc kolejny łyk. Degustacja piwa w ciemności to doświadczenie, które każdemu tacie pozwoli w pełni docenić walory tego trunku. Bogactwo smaków i aromatów piwnego świata może przyprawić o zawrót głowy. Po takiej degustacji obdarowany rodziciel wyjdzie nie tylko w dobrym humorze, ale i z wiedzą godną piwnego eksperta. 

5 pomysłów na Dzień Ojca

5 pomysłów na Dzień Ojca: inne

Przedstawiamy jeszcze kilka mniej odważnych, bardziej klasycznych pomysłów. W to wyjątkowe święto można podarować tacie np. skórzany portfel z laserowym grawerem, zestaw do krojenia serów, designerki gazetownik, zestaw kaw z kawiarką, czy eleganckie pióro.

A Wy, co podarujecie swoim tatom, w dniu ich święta?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (196 głosów, średnia: 4,22 z 5)
zapisuję głos...