5 gier w które możecie zagrać razem!

Twój mężczyzna spędza popołudnia i wieczory na niezrozumiałym dla Ciebie hobby, czyli grach komputerowych? Nie ma dla Ciebie czasu, a Ty nie rozumiesz, jak wirtualny świat może być tak wciągający?  Kompletnie nie interesują Cię strzelanki, wyścigi, czy komputerowe mecze piłki nożnej? Stare przysłowie mówi, ze jeśli nie możesz kogoś pokonać – przyłącz się do niego. Mamy dla Ciebie gry w które możecie zagrać razem!

5 gier w które możecie zagrać razem! – Guitar Hero

źródło: www.tgdaily.com

źródło: www.tgdaily.com

Daj się pochłonąć rockowym riffom! Kultowa już gra polegająca na imitacji gry na gitarze. Z tą grą możesz poczuć się jak prawdziwa gwiazda rockowej sceny. Nieśmiertelne przeboje klasyki gatunku wspólnie wygrywane według instrukcji pojawiających się na ekranie to prawdziwy trening zręczności. Gra oferuje kilka poziomów trudności, możliwe jest granie w bitwach (czyli tryb multiplayer).

5 gier w które możecie zagrać razem! – Portal 2

źródło: www.wired.co.uk

źródło: www.wired.co.uk

 

Portal 2 to kontynuacja równie kultowej już gry logicznej. Ta wersja umożliwia rozgrywkę kooperacyjną, w której możecie pomagać sobie wzajemnie w przejściu kolejnego poziomu .  Na czym polega gra?  Twoja postać będzie dysponować  urządzeniem tworzącym dwa portale tworzące przejście. Dzięki nim będziesz unikać przeszkód, otwierać kolejne przejścia, przesuwać przedmioty – wszystko, aby wydostać się z tajemniczego laboratorium i pokonać przeszkody stawiane przez przeciwnika – sztuczną inteligencję, która zarządza obiektem.

5 gier w które możecie zagrać razem! – Injustice

źródło: play.google.com

źródło: play.google.com

Ok, nie lubisz strzelanek, ale co powiesz na walkę dwóch przeciwników? Odrobina przemocy z pewnością nie zaszkodzi dwójce dorosłych. Bo jak inaczej móc wcielić się w Kobietę Kota, Hawkgirl, Wonder Woman, czy szaloną pomocnicę Jockera – Harley Quinn?

5 gier w które możecie zagrać razem! – League of Legends

źródło: gameinfo.na.leagueoflegends.com

źródło: gameinfo.na.leagueoflegends.com

W tą grę możecie grać z marszu i bez żadnych wydatków. Bardzo prosta rozgrywka w świecie fantasy. Gra dostępna jest on-line i w takim trybie się w nią gra. Gra składa się z pojedynczych sesji pozbawionych właściwie fabuły. 5 zawodników na 5 przeciwników (można grać w trybie pvp, czyli 5 graczy na 5 graczy). Wcale nie potrzebujecie do tego aż 5 osób, tryb on-line umożliwia wyszukanie brakujących graczy. Jest to gra  multiplayer online battle arena.

Na czym polega?  Na strzeżeniu swojego Nexusa i zdobycia Nexusa przeciwnika. Prowadzą do niego 3 ścieżki, na której postawione są obronne wieżyczki Twoje i drużyny przeciwnej. Towarzyszą Wam również stworki wysyłane przez Nexusy na podbój wroga – kontrolowane przez grę tzw. minionsy.

Gra oferuje bogaty wybór darmowych postaci, zdobywanie punktów, za które budujesz swój profil i wymieniasz na dostęp do bardziej zaawansowanych bohaterów. Możesz również taki dostęp wykupić. Gra jest prosta, ale dzięki temu, że towarzyszą nam prawdziwi gracze potrafi być naprawdę nieprzewidywalna!

5 gier w które możecie zagrać razem! – Lara Croft and the Guardian of Light

 

lara 1

źródło: www.grasz24.pl

 

Chcesz wcielić się w uwielbianą przez mężczyzn seksowną panią archeolog? Nic prostszego. W Lara Croft and the Guardian of Light dzięki trybowi dwuosobowemu wspólnie możecie rozwiązywać zagadki, zwiedzać katakumby i świetnie się bawić! Fabuła rodem z filmów przygodowych, w połączeniu z ćwiczeniem sprawności i strzelanką z pewnością zapewni Wam rozrywkę na wiele godzin.

Co sądzicie o wspólnym  spędzaniu czasu na graniu? A może już macie niektóre w wymienionych tytułów za sobą?

 

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (236 głosów, średnia: 4,35 z 5)
zapisuję głos...