5 dziwnych rzeczy, które podobają się mężczyznom w kobietach

Wszyscy wiemy, że mężczyźni lubią długie nogi i kobiece piersi. Są jednak dziwne rzeczy, które podobają się mężczyznom w kobietach i o tym właśnie jest ten artykuł. Rzeczy mało oczywiste i mamy nadzieje, że niektóre zaskoczą Was równie mocno, jak nas!

opalanie

fot freepik

Zobacz też: Co mężczyźni cenią w kobietach

 

Rzeczy, które podobają się mężczyznom w kobietach – Strach

Nie, nie chodzi o to, że mężczyźni lubią słabe kobiety. Chcą za to od czasu do czasu poczuć się jak prawdziwy macho. Chcą być dla swojej kobiety niczym rycerz na białym koniu, który ratuje je od złej bestii. Dlatego, nawet jeśli wywraca oczy kiedy każesz mu pozbyć się pająka w łazience, to  tylko dlatego, by  podkreślić jak jest nieustraszony. W dodatku uwielbiają oglądać z nami horrory przy których możemy się w nich wtulić i kolejkę górską, kiedy  ściskamy go za rękę.

 

Polecamy również: Zazdrość mężczyzny – skąd się bierze i co z nią zrobić?

 

Rzeczy, które podobają się mężczyznom w kobietach – To jak wyglądasz po przebudzeniu

Jasne, faceci chcą żebyśmy były zadbane, ładne i pachnące. Jednak pomimo, że trudno nam w to uwierzyć lubią nas oglądać bez makijażu i z potarganymi włosami. Szczególnie jeśli samo przyczynią się do tej fantazyjnej fryzury.

Podobamy się mężczyznom takie, jakie jesteśmy, również bez makijażu. Chce od czasu do czasu zobaczyć jak wyglądamy naprawdę, ponieważ nas kochają i chcą być częścią nawet tych nieidealnych momentów i sfery naszego życia.

Rzeczy, które podobają się mężczyznom w kobietach – Styl militarny

Niemal każdy mężczyzna uważa Larę Croft za niezwykle atrakcyjną. Nic dziwnego, atrakcyjna brunetka w szortach z ładnym biustem. Co prawda Lara nie nosiła moro, jednak ten właśnie wojowniczy, militarny styl przemawia do mężczyzn. Z zapartym tchem potrafią oglądać zdjęcia kobiet żołnierzy w pełnym umundurowaniu. A więc również i panowie za mundurem sznurem…

Rzeczy, które podobają się mężczyznom w kobietach – Nakładanie makijażu

Pomimo tego, że bardzo lubią nas bez żadnych ulepszeń, to też bardzo interesuje ich sam proces naszej metamorfozy. Uznają za przyjemne patrzenie jak się staramy i w kilka chwil potrafimy kompletnie zmienić swój wygląd. Poza tym, czy nakładanie szminki nie jest zmysłowe?

A jakie Wy znacie dziwne rzeczy, które podobają się mężczyznom?

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (272 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...