5 charakterystycznych tatuaży Katy Perry i ich znaczenie

Katy Perry to jedna z najpopularniejszych amerykańskich piosenkarek i autorka piosenek. Oprócz swoich utworów, Katy jest również znana z zamiłowania do tatuaży damskich. Piosenkarka raz na jakiś czas decyduje się na wykonanie nowego rysunku na ciele, aby uczcić sukces swoich albumów czy wyrazić swój punkt widzenia w określonych kwestiach. Czy wiecie, że jej ulubiony tatuażysta- Bang Bang, towarzyszy jej podczas  tras koncertowych, aby także jej współpracownicy mogli korzystać z jego usług?

Katy Perry

fot. East News

Tatuaże na palcach Katy Perry

Twarz Hello Kitty na palcu

Katy ma wytatuowaną głowę małej Hello Kitty na prawym środkowym palcu. Katy wykonała ten tatuaż 30 października, czyli pierwszego dnia koncertu Hello Kitty, a także z okazji 40-lecia Hello Kitty.

Numer Super Bowl na palcu

Cyfra rzymska XLIX na palcu Katy reprezentuje liczbę 49 i jej pojawienie się w przerwie meczu w Super Bowl XLIX. Podczas tego wydarzenia artystka wykonała składankę swoich słynnych piosenek, a także przedstawiła światu tancerkę „Left Shark”. Tatuaż został wykonany  kilka godzin po zakończeniu imprezy, aby upamiętnić przełomowe wydarzenia  w jej karierze.

Tatuaż symboliczny – napis „Jezus” na nadgarstku

Katy wykonała ten tatuaż w 2001 roku, kiedy wydała swój album gospel. To jej najstarszy tatuaż. Katy należy do bardzo religijnej rodziny, a ten tatuaż przypomina jej o jej wychowaniu i miłości do gitary. Udostępniła zdjęcie tego tatuażu na Instagramie. Mówi, że nie jest chrześcijanką, buddystką ani hinduską, ale nadal czuje się połączona z Bogiem. Przyznała, że ​​ten tatuaż przypomina jej o  korzeniach i początkach.

Tatuaż z truskawką na  kostce

Artystka wykonała truskawkowy tatuaż w 2009 roku, aby uczcić sukces swojego albumu „One of the Boys”. Obnosiła swoją miłość do truskawek, używając na swoich koncertach rekwizytów i kostiumów inspirowanych truskawkami. Katy używała nadmuchiwanych truskawek jako rekwizytów scenicznych podczas światowej trasy „Hello Katy”, z kolorowymi motywami owoców na kostiumie i akcesoriach. Zarówno truskawki, jak i mięta, odzwierciedlają jej entuzjastyczną osobowość.

Sanskrytowy tatuaż na ramieniu

W 2010 roku Katy tatuaż z napisem „Anuugacchati Pravaha” ozdobił jej ramię. Napis oznacza „płynąć z prądem”. Piosenkarka i jej ówczesny narzeczony – Russell Brand zrobili sobie taki tatuaż na prawym ramieniu. Tatuaż jest wykonany w sanskrycie, starożytnym języku indyjskim. Katy wykonała ten tatuaż, kiedy wraz z narzeczonym była na wakacjach w Indiach, a Russell się jej tam oświadczył.

Przeczytaj także na temat tatuaży, którymi ozdabia swoje ciało Lady Gaga:

Lady Gaga i jej tatuaże – poznaj ich specjalne znaczenie

Lady Gaga i jej tatuaże – poznaj ich specjalne znaczenie

Tatuaże celebrytów zawsze są źródłem inspiracji. Jeśli chodzi o gwiazdy popu, nikt nie robi tego lepiej niż Lady Gaga. Chociaż jest popularna ze względu na swoją ekscentryczność i muzykę, jej wytatuowane deklaracje zawsze są na

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (57 głosów, średnia: 4,77 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. janka1312  9 listopada 2020 21:34

    mi bardzo się podoba 🙂

    Odpowiedz
  2. Jaworka  10 listopada 2020 20:45

    Takie delikatne owszem podobają mi się

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany