Aplikacje mobilne, dzięki którym mamy więcej czasu i pieniędzy

Aplikacje mobilne, które można zainstalować na smartfonach, potrafią ułatwić i urozmaicić codzienne życie. Dzięki nim można również zaoszczędzić czas i pieniądze oraz dowiedzieć się, jak sprawnie gospodarować wydatkami.

aplikacje mobilne

fot. amenic 181, freepik

 

 

Polacy są jednym z najbardziej zapracowanych społeczeństw w Europie. Z danych Eurostatu wynika, że przeciętny Polak spędza w pracy 41 godzin tygodniowo. Jednak czas wolny od pracy także wiąże się z wieloma obowiązkami. Na szczęście są aplikacje, które pozwalają szybciej i sprawniej wykonać pewne codzienne czynności, a w dodatku zaoszczędzić pieniądze.

 

  1. Kizzu – aby nie przegapić promocji

Zapracowane osoby mają mało czasu, żeby śledzić bieżące promocje. Aplikacja Kizzu podaje informacje o aktualnych kuponach, rabatach i wyprzedażach ze sklepów z ponad 130 polskich miast. Promocje podzielone są na 10 kategorii, które usprawniają wyszukanie konkretnych produktów ze zniżkami. Oprócz odzieży znajdziemy tam także promocje w kategoriach „dom/wnętrze”, „sport” oraz „zdrowie i uroda”. Dzięki geolokalizacji można znaleźć oferty, które dostępne są w sklepach w pobliżu miejsca zamieszkania użytkownika tej aplikacji.

 

  1. You Need a Budget – żeby sprawnie kontrolować wydatki

Osoby zapracowane mogą mieć kłopot z zarządzaniem i planowaniem domowego budżetu. Wynika to głównie z braku wolnego czasu. Aplikacja You Need a Budget umożliwia zaimportowanie danych z konta bankowego i uzyskania porad związanych z gospodarowaniem wydatkami. Wskazówki dotyczące planowania wydatków i możliwego cięcia kosztów sprawiają, że nie trzeba tracić czasu na analizę wydanych pieniędzy.

 

  1. mytaxi – czyli błyskawiczne zamówienie taksówki

Aplikacja mytaxi do zamawiania taxi przez smartfona, łączy bezpośrednio kierowcę z pasażerem, bez pośrednictwa centrali, dzięki czemu można zyskać kilka cennych minut. Podczas zamówienia pasażerowi udostępniane są dane kontaktowe do kierowcy, marka samochodu i jego numery rejestracyjne. Po złożeniu zamówienia na bieżąco można śledzić przejazd taksówki na ekranie swojego telefonu. To, co przekonuje pasażerów to częste promocje dla użytkowników aplikacji oraz wygodny system płatności – mytaxi oferuje bowiem opcję „Płać przez Aplikację”, dzięki czemu transakcja odbywa się bezgotówkowo.

 

  1. upday – gdy nie ma czasu na przeglądanie wiadomości

Aplikacja upday jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które lubią być na bieżąco z różnego rodzaju wiadomościami. Platforma dobiera informacje z około tysiąca źródeł – najpoczytniejszych tytułów prasowych, mediów elektronicznych i blogów. Nad doborem tych informacji czuwa zespół składający się z doświadczonych dziennikarzy. Użytkownicy aplikacji otrzymują treści, które są zgodne z ich oczekiwaniami. Wystarczy, że zaznaczą kategorie tematyczne, którymi się interesują. Jednocześnie system dba o to, by także najważniejsze wydarzenia nie umknęły ich uwadze. upday to aplikacja, dzięki której nie trzeba tracić czasu na wertowanie portali czy stron różnych gazet w poszukiwaniu interesujących wiadomości, a także nie trzeba wydawać pieniędzy na codzienny zakup prasy.

  1. Listonic – by nic nie umknęło podczas zakupów

Aplikacja Listonic umożliwia stworzenie listy zakupów, dzięki której podczas większych zakupów nie umknie żadna z wcześniej zaplanowanych do kupienia rzeczy. Przygotowanie takiej listy i wyszukanie produktów jest bardzo proste, a sama baza produktów jest dość duża. Ponadto po dodaniu do listy rzeczy, które zamierza się kupić, można liczyć na informację, w którym sklepie są one najtańsze.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (211 głosów, średnia: 4,61 z 5)
zapisuję głos...