Pomysły na choinki i dekoracje świąteczne – zrób to sama (DIY)

Nawet długo po tym, jak przestaniecie wierzyć w świętego Mikołaja, wspaniała choinka jest zawsze w centrum świąt Bożego Narodzenia. Zobacz nasze propozycje

Nawet długo po tym, jak przestaniecie wierzyć w świętego Mikołaja, wspaniała, okazała choinka i dekoracje bożonarodzeniowe  są zawsze w centrum świąt Bożego Narodzenia. Coraz więcej z nas wybiera jednak nieco inne podejście do tej  głównej świątecznej dekoracji, jaką jest drzewko świąteczne i postanawia zrobić (!) własną choinkę na Boże Narodzenie.

 

Zrobiona włsnoręcznie choinka, poza oczywistym faktem, że jest ekologiczna (oszczędzamy drzewa), to dodatkowo wzmacnia naszego ducha bożonarodzeniowych świąt. Ponadto świąteczne dekorowanie wnętrz, to jedna z najmilszych świątecznych czynności, której trudno sobie odmówić.  Zobaczcie nasze propozycje kilku nietypowych dekoracji i drzewek na Święta Bożego Narodzenia, które możecie zrobić sami i bądźcie w te święta kreatywni! Którą z poniższych propozycji z chęcią zobaczylibyście u siebie?

 

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (251 głosów, średnia: 4,69 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  5 grudnia 2013 21:11

  Podobają mi się wszystkie pomysły bez wyjątku. Z pewnością wykorzystam któryś u siebie.

  Odpowiedz
 2. mama_kazala  25 listopada 2015 12:36

  chyba wolę od prawdziwego drzewka nawet! 😀

  Odpowiedz
 3. stokrotkapolna  30 października 2016 04:43

  Te pomysły są fajne, każdy na pewno tutaj znajdzie coś dla siebie. lubię takie ozdoby z naturalnych materiałów. Coś wybiorę dla siebie. Choćby na malutką choinkę do kuchni.

  Odpowiedz
 4. passa  30 listopada 2016 16:22

  Niektóre troszkę przekombinowane, ale i tak bardzo oryginalne pomysły na zastąpienie tradycyjnego drzewka. Najmniej podoba mi się pomysł z rozłożoną drabiną, wydaje się trochę topornie. Subtelne, w minimalistycznym stylu – to coś dla mnie.

  Odpowiedz
 5. katja  20 grudnia 2016 14:29

  Oryginalne i inspirujące pomysły, ale i tak najwspanialsze jest tradycyjne drzewko.

  Odpowiedz
 6. jaboris  26 grudnia 2016 10:52

  Bardzo mi się podobają takie niestandardowe choinki.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany