33 pomysły na choinki i dekoracje świąteczne – zrób to sama (DIY)

Nawet długo po tym, jak przestaniecie wierzyć w świętego Mikołaja, wspaniała choinka jest zawsze w centrum świąt Bożego Narodzenia. Zobacz nasze propozycje

Nawet długo po tym, jak przestaniecie wierzyć w świętego Mikołaja, wspaniała, okazała choinka i dekoracje bożonarodzeniowe  są zawsze w centrum świąt Bożego Narodzenia. Coraz więcej z nas wybiera jednak nieco inne podejście do tej  głównej świątecznej dekoracji, jaką jest drzewko świąteczne i postanawia zrobić (!) własną choinkę na Boże Narodzenie.

pomysl-na-choinke

Zrobiona włsnoręcznie choinka, poza oczywistym faktem, że jest ekologiczna (oszczędzamy drzewa), to dodatkowo wzmacnia naszego ducha bożonarodzeniowych świąt. Ponadto świąteczne dekorowanie wnętrz, to jedna z najmilszych świątecznych czynności, której trudno sobie odmówić.  Zobaczcie nasze propozycje kilku nietypowych dekoracji i drzewek na Święta Bożego Narodzenia, które możecie zrobić sami i bądźcie w te święta kreatywni! Którą z poniższych propozycji z chęcią zobaczylibyście u siebie?

no images were found

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (174 głosów, średnia: 4,77 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. bbo  5 grudnia 2013 21:11

  Podobają mi się wszystkie pomysły bez wyjątku. Z pewnością wykorzystam któryś u siebie.

  Odpowiedz
 2. mama_kazala  25 listopada 2015 12:36

  chyba wolę od prawdziwego drzewka nawet! 😀

  Odpowiedz
 3. stokrotkapolna  30 października 2016 04:43

  Te pomysły są fajne, każdy na pewno tutaj znajdzie coś dla siebie. lubię takie ozdoby z naturalnych materiałów. Coś wybiorę dla siebie. Choćby na malutką choinkę do kuchni.

  Odpowiedz
 4. passa  30 listopada 2016 16:22

  Niektóre troszkę przekombinowane, ale i tak bardzo oryginalne pomysły na zastąpienie tradycyjnego drzewka. Najmniej podoba mi się pomysł z rozłożoną drabiną, wydaje się trochę topornie. Subtelne, w minimalistycznym stylu – to coś dla mnie.

  Odpowiedz
 5. katja  20 grudnia 2016 14:29

  Oryginalne i inspirujące pomysły, ale i tak najwspanialsze jest tradycyjne drzewko.

  Odpowiedz
 6. jaboris  26 grudnia 2016 10:52

  Bardzo mi się podobają takie niestandardowe choinki.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany