Zobacz, jak Barack Obama i Ashton Kutcher zaskoczyli Mamy w dniu ich święta

Dzień Matki to jedno z najpiękniejszych świąt celebrowanych na całym świecie. Aby podziękować mamie za cierpliwość i wsparcie, warto poszukać oryginalnych prezentów, które pozwolą na okazanie jej uczuć w wyjątkowy sposób. Zobacz jak Barack Obama, piłkarze holenderskiego klubu piłkarskiego Ajaks i amerykański aktor Ashton Kutcher zaskoczyli swoje mamy w tym wyjątkowym dniu.

 prezent-na-dzień-mamy

Barack Obama – zaskakuje rozmową!

W Stanach Zjednoczonych Dzień Matki obchodzony jest 10 maja. Z tej okazji Barack Obama niespodziewanie zatelefonował do trzech mam. Znał je z listów, w których kobiety opisywały sytuację rodzinną, w jakiej się znajdują. Prezydent USA przedstawiał się trzykrotnie, aby kobiety uwierzyły, kto chciałby im podziękować za wysiłek i czas poświęcony na wychowanie dzieci. Nigdy by się nie spodziewały, że prezydent znajdzie czas na wykonanie telefonu z życzeniami właśnie do nich. „Praca, która wykonujesz, jest niesamowicie ważna” – powtarzał kobietom Barack Obama.

Amerykańskie mamy nie mogłyby odebrać telefonu od prezydenta, gdyby nie nowe technologie. Współczesne matki chętnie korzystają z nowości technologicznych, chociażby w celu kontaktu z własnymi dziećmi. Dlatego mamę, wielbicielkę gadżetów, ucieszyć może jako prezent smartfon charakteryzujący się nie tylko dobrym stosunkiem jakości do ceny, lecz również atrakcyjnym designem, który nie będzie stanowił dodatkowego obciążenia torebki.

Ashton Kutcher – remontuje dom! 

Amerykański aktor Ashton Kutcher, zamiast podarować mamie w prezencie czekoladki, postanowił spełnić jej marzenie. Z okazji Dnia Matki wyremontował jej dom. Kobieta nie kryła wzruszenia i zachwycała się, widząc kolejne wyremontowane pomieszczenia. Prezenty w formie przeżyć posiadają ładunek emocjonalny, który wzmacnia więzi rodzinne.

Gdy dziecko opuszcza dom rodzinny, jego matka odczuwa tzw. syndrom opuszczonego gniazda. Dlatego w dniu jej święta podaruj mamie możliwość wspólnie spędzonego czasu. Córka może zrobić mamie odlotowy mani a syn może podarować Mamie coś wykonanego samodzielnie – przykładem może być nasz tutorial DIY: Jak zrobić specjalną tacę śniadaniową

Gotowy projekt - taca sniadaniowa

Piłkarze amsterdamskiego klubu Ajaks – wyprowadzili mamy na boisko!

Oryginalny pomysł na wyróżnienie swoich mam mieli piłkarze amsterdamskiego klubu Ajaks.  W Dzień Matki, który w Holandii obchodzony jest 12 maja, rozegrali mecz z drużyną SC Cambuur. Wydarzenie poprzedziła uroczysta kolacja w hotelu Hilton. Następnie mamy piłkarzy pojechały na mecz i zostały poproszone o wprowadzenie swoich synów na murawę boiska. Niekryjące wzruszenia mamy otrzymały od piłkarzy kwiaty w barwach klubowych.

Nic tak nie cieszy każdej matki, jak możliwość patrzenia na rozwój dziecka. Dlatego z okazji Dnia Matki, zamiast konkretnego podarunku, zaproponuj mamie lekcję uwieczniania wspólnych chwil. W pierwszym momencie nie uwierzy, że przyjechałeś na dłużej niż trwa zjedzenie niedzielnego obiadu.

Zaskocz ją. Jeśli kiedyś lubiliście uwieczniać na zdjęciach wspólnie spędzone chwile, tym razem zróbcie to na miarę XXI wieku. Możesz zrobić wspólne zdjęcia aparatem  i od razu załadować je do elektronicznej ramki wyświetlającej zdjęcia, którą podarujesz z okazji tego święta. Ale jeżeli Twoja Mama niejednokrotnie pytała Cię, czym jest selfie, to w odpowiedzi na jej pytania naucz ją wykonywać ten rodzaj zdjęcia. Podczas nauki sprawdzą się tutaj najlepiej te smartfony, które mają możliwość wykonywania szerokokątnego selfie. Tym sposobem mama będzie mogła nie tylko zatrzymać na zdjęciu każdą chwilę spędzoną z Tobą, lecz również przesyłać zdjęcia z wakacji, robiąc własne selfie:)

 Inspiracją do zaskoczenia mamy i podarowania jej prezentu była zasada „game changer” marki Wiko.

 

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (116 głosów, średnia: 4,82 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Wusia  25 maja 2016 18:24

  Piękne gesty!

  Odpowiedz
 2. luna341  26 maja 2016 21:03

  Bardzo ładnie Gdybym miała tyle kasy co oni spełniła bym marzenie mojej mamy ,niestety poki co mogę tylko pomarzyć,jednak liczne na jakąs wygrana w totka i byc może w przyszłym roku też zloże życzenia mojej mamusi w sposób wyjatkowy w wyjątkowym miejscu..

  Odpowiedz
 3. kasia87g  3 czerwca 2016 14:01

  super 🙂

  Odpowiedz
 4. Aneta  6 czerwca 2016 16:34

  Bardzo ładnie z ich strony 🙂

  Odpowiedz
 5. amina  7 czerwca 2016 01:53

  fajnie

  Odpowiedz
 6. amina  7 czerwca 2016 01:53

  fajnie ;0

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany