3 najrzadsze znaki zodiaku na świecie. Sprawdź, czy i Tobie patronuje wyjątkowy astrologiczny symbol!

Zastanawiałyście się kiedyś, jakie są najrzadsze znaki zodiaku na świecie? Jeszcze niedawno wskazywano w odpowiedzi na „nowy”, 13 znak określany mianem wężownika. Jego rzadkość wyrasta jednak zwyczajnie z faktu, że nie jest na razie powszechnie uznawany. Statystyki wskazują tymczasem jako najbardziej wyjątkowe trzy z dwunastu astrologicznych symboli. Które z nich uchodzą za najrzadsze i czym charakteryzują się osoby, którym patronują? Odpowiedź znajdziecie poniżej!

najrzadsze znaki zodiaku

źródło: www.pixabay.com

3 najrzadsze znaki zodiaku na świecie. Sprawdź, czy i Tobie patronuje wyjątkowy astrologiczny symbol!

 

Baran

najrzadsze znaki zodiaku

giphy.com

Pierwsze miejsce na liście najrzadziej występujących na świecie znaków zodiaku zajmuje Baran. Nic dziwnego, że osoby urodzone pomiędzy 21 marca a 19 kwietnia są tak wyjątkowe. Na tle osób, którym patronują inne astrologiczne symbole wyróżnia je przede wszystkim wybujała fantazja i wielkie ambicje, idące w parze z pracowitością, zdyscyplinowaniem i umiejętnością organizowania swojego czasu. Godne pozazdroszczenia cechy łączące się naturalnie z wytrwałością i pragnieniem dominacji często wiodą zodiakalne Barany na szczyt, pozwalając im zdobywać zaszczyty i cieszyć się bogactwem.

Co więcej, Barany są zwykle obdarzone licznymi talentami. Nierzadko przejawiają zdolności inżynierskie i konstruktorskie, a także artystyczne. Bez trudu wyrabiają sobie wśród przyjaciół opinię ludzi renesansu. Mimo to, trudno zaspokoić ich oczekiwania względem samych siebie. Nigdy nie mają dość i nieustannie wyznaczają sobie nowe cele.

 

Wodnik

najrzadsze znaki zodiaku

giphy.com

Osoby urodzone między 21 stycznia a 18 lutego to niezwykle skomplikowane osobowości, które charakteryzuje ciekawość świata i ludzi. Chętnie podróżują, uczą się nowych rzeczy i podejmują wyzwania, dążąc do założonych sobie celów. Pomimo wrodzonej otwartości lubią spędzać czas w samotności, oddając się rozwijającym je zajęciom. Wolą też chodzić własnymi ścieżkami i nigdy nie można być pewnym, jak zareagują na konkretną sytuację. Uwielbiają za to dowodzić swoich racji i są gotowe na wiele poświęceń, by ją udowodnić. Mimo to, Wodniki nie wdają się raczej w konflikty i cieszą się powszechną sympatią, bo są tolerancyjne i uprzejme.

Wodniki są ponadto największymi wizjonerami w całym zodiaku. Nie lubią rutyny i działania według schematu. Poszukują wciąż nowych dróg, pragną tworzyć i odkrywać, nie oglądając się na ograniczony tłum.  Pozytywne nastawienie do podejmowanych działań świadczy im znaczne usługi, sprawiając, że zawsze osiągają to, co sobie zamierzyły.

 

 

Strzelec

giphy.com

Statystyki pokazują, że pod koniec roku rodzi się równie mało dzieci, co na jego początku. Z tego powodu Ci, którzy przychodzą na świat między 23 listopada a 21 grudnia, są niebywale charyzmatyczni. Od dziecka czują, że dany im został pierwszy plan i pragną dominować w każdej sytuacji. Jednocześnie Strzelce są pełne pozytywnej energii i bardzo otwarte na świat. Chętnie podróżują i imprezują, nieustannie próbują czegoś nowego, eksperymentując w różnych sferach życia. Dużo czytają i pogłębiają swoją wiedzę zarówno w dziedzinie nauki, jak i sztuki.

Mimo naturalnych zdolności i dużego intelektu, Strzelce mają skłonność do niefrasobliwych zachowań. Często wpadają w tarapaty przez nieuwagę, lenistwo czy beztroskę. Na szczęście czuwa nad nimi szczęśliwa gwiazda, która sprawia, że zawsze spadają na cztery łapy. Rzadka data urodzenia zapewnia im najwyraźniej ochronę ze strony gwiazd, którą powinny tylko bardziej doceniać.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (137 głosów, średnia: 4,74 z 5)
zapisuję głos...