Prawdziwe bystrzachy! 3 najbardziej inteligentne znaki zodiaku

Każdy znak ma jakąś silną stronę. Ta trójka jest najmądrzejsza. Co je wyróżnia?

Tym razem to nie horoskop miłosny znalazł się pod lupą wróżki Fortunaty a inteligencja! Niektóre osoby są inteligentniejsze od ogółu i jak się okazuje może mieć to związek z horoskopem i znakiem zodiaku. Według specjalistów z dziedziny astrologii najmądrzejsze są Skorpiony, Wodniki oraz Barany. Poznajcie 3 najbardziej inteligentne znaki zodiaku i sprawdźcie, co je wyróżnia!

 3 najbardziej inteligentne znaki zodiaku

kolaż własny redakcji, pixabay.com

Znaki zodiaku, które mają swoje mroczne tajemnice

Znaki zodiaku, które mają swoje mroczne tajemnice

To, pod jakimi gwiazdami przyszliśmy na świat ma wpływ na kształtowanie nie tylko jasnej, ale także ciemnej strony naszego charakteru. Wróżka Fortunata przedstawia pięć znaków zodiaku, które cechuje wyjątkowo mroczna fantazja oraz poczucie humoru rodem z ciemnej wampirzej krypty!

3 najbardziej inteligentne znaki zodiaku

Oto 3 znaki, które zdecydowanie wyróżniają się intelektem na tle innych!

3 najbardziej inteligentne znaki zodiaku

pixabay.com

Skorpion

Skorpion nie tylko jest pełen temperamentu i tajemnic, cechuje go także niezwykła inteligencja. Znak dzięki spostrzegawczości i bystrości potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Bardzo szybko się uczy. Do tego jest przebiegły, co sprawia, że trudno go podejść. Doskonale radzi sobie z oceną rzeczywistości, świetnie zna mechanizmy rządzące światem.  Dzięki temu bez problemu odnajduje się w codziennym życiu. Skorpion jest też pamiętliwy, skupia się na szczegółach, których nikt inny nie zauważa. Ma też wyjątkową intuicję, jest świadom tego, ile jest wart. Doskonale zna również swoje słabe i mocne strony.

3 najbardziej inteligentne znaki zodiaku

pixabay.com

Wodnik

Wodnik bardzo ceni sobie rozwój umysłowy, ma potrzebę doskonalenia swoich umiejętności oraz poszerzania horyzontów. To intelektualista i myśliciel. Potrafi zadawać pytania, słuchać odpowiedzi i samodzielnie wyciągać z nich wnioski. Cechuje go wyjątkowo wysokie IQ. Swoimi możliwościami intelektualnymi i kreatywnością zawsze odstaje od reszty otoczenia. To bardzo pomysłowy znak. Może być innowatorem, barwnym liderem lub niezwykle płodnym twórcą. Wszystko, co go otacza, traktuje jak inspirację. Mocną stroną Wodnika jest analityczny umysł, dzięki któremu potrafi on znaleźć rozwiązanie z nawet najbardziej skomplikowanej sytuacji.

3 najbardziej inteligentne znaki zodiaku

pixabay.com

Baran

Baran ma bardzo rozwiniętą intuicję, szósty zmysł go nigdy nie zawodzi. Prócz tego, nie boi się podejmować ryzykownych decyzji, bo wierzy w swój „dar”. Jest ciekawy świata i otwarty. Uwielbia czytać, uczyć się, poznawać nowe rzeczy. Interesuje się kulturą, nauką, podróżami. Zawsze jest dobrze poinformowany. Potrafi prowadzić ciekawe i inteligentne konwersacje na wiele tematów. Natura znaku sprawia, że zawsze jest on krok przed innymi. Bywa bardzo ambitny i lubi być we wszystkim najlepszy. Wrodzony upór pozwala mu osiągnąć wysokie wyniki we wszystkich dziedzinach, którymi się zajmuje.

Inne znaki, które również często wymienia się jako inteligentne? Rak, gdyż ma wysoką inteligencję emocjonalną, Koziorożec – za rozsądek i praktyczność i Bliźnięta, bo uwielbiają zagłębiać się w różne kwestie!

Które znaki zodiaku najlepiej całują? Sprawdź, czy jesteś wśród nich!

Które znaki zodiaku najlepiej całują? Sprawdź, czy jesteś wśród nich!

Całowanie to jedna z najtrudniejszych miłosnych sztuk, która nie wszystkim znakom zodiaku wychodzi dobrze, nawet jeśli starają się praktykować ją jak najczęściej. W zależności od tego, pod jakim układem gwiazd przyszliśmy na świat, posiadamy po prostu ku temu większe lub mniejsze predyspozycje. Sprawdź, po których zodiakalnych symbolach rozpoznasz prawdziwych mistrzów pocałunku!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (190 głosów, średnia: 4,23 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Tara  6 lipca 2018 08:09

  Hahaha 😀 Analityczny umysł, to ma mój syn Koziorożec i mąż Panna 😉
  Jestem całkowitym przeciwieństwem cech przedstawionego tu Wodnika .
  Może nie powinnam tego pisać… :p 😉

  Odpowiedz
 2. justi912  6 lipca 2018 10:41

  A Strzelec to gdzie…? 😛

  Odpowiedz
  • martuska665  6 lipca 2018 22:09

   no właśnie??

   Odpowiedz
   • martucha180  8 lipca 2018 22:18

    No właśnie…?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany