2018 Rok Psa. Co mówi horoskop chiński?

2018 rok na pewno będzie lepszym rokiem od poprzedniego! Dlaczego?

Horoskop chiński jest odmienny od tego, który znamy w naszej kulturze. Nie występują w nim klasyczne znaki zodiaku – ale odpowiednie zwierzęta. W tym roku obchodzimy Rok Psa.

Rok Psa rozpocznie się 16 lutego i skończy 4 lutego 2019 roku. 2018 to czas żywiołu Ziemi, a jego kolorami są brąz oraz zieleń. Najważniejszymi cechami tego roku będą zaś wierność i pracowitość. Szczęśliwe cyfry to 6, 11 i 20. Sprawdź, co Cię czeka w tym ciekawym okresie! Zobacz, co szykuje dla Ciebie przyszłość! Poniżej znajdziesz ogólny horoskop chiński na rok 2018 dla wszystkich, jak i bardziej szczegółowy dla osób urodzonych w Roku Psa!

2018 rok Psa:

pixabay.com

Wielki horoskop 2018! Sprawdź, co przyniosą Ci gwiazdy!

Wielki horoskop 2018! Sprawdź, co przyniosą Ci gwiazdy!

Początek roku to czas czystości umysłu, wzrostu ambicji, rozbudzonej kreatywności, a przede wszystkim nowych początków. Czy i Ty otworzysz dla siebie nowe ścieżki w karierze, miłości lub relacjach z innymi? Przyszłość odkrywa przed Tobą wróżka Fortunata!

2018 Rok Psa: prognoza ogólna dla wszystkich

Rok Psa to czas przyjaźni, współpracy i zacieśniania kontaktów międzyludzkich. Sprawia, że stajemy się bardziej wrażliwi, dzięki czemu łatwiej można zażegnać nieporozumienia i konflikty. To czas harmonii oraz spokoju. Energia psa jest wyciszona i ugodowa. Charakteryzują ją także lojalność oraz uczuciowość. Te cechy będą dominować w 2018 roku.

Rok 2018 będzie lepszym od poprzedniego 2017, czyli Roku Koguta. Energia Psa sprzyja szczęśliwym wydarzeniom. W najbliższym okresie dominować będą pracowitość, skupienie, rozsądek, konserwatyzm i wiedza. Będzie to czas wzajemnej tolerancji, kierowania się współczuciem, zasadami etyki. To dobry moment także na inwestycje w nieruchomości. W Roku Psa należy pamiętać o rodzinie, to ona powinna znajdować się w centrum zainteresowania. 2018 to czas sprzyjający także długotrwałym związkom partnerskim, jak i idealny moment na znalezienie drugiej połówki. Rok Psa przynosi duże szanse na znalezienie bratniej duszy, rozwijanie pokojowej współpracy i wspieranie siebie nawzajem. To dobry czas na pogłębianie miłosnych więzi.

Przesłanie 2018 roku brzmi: Współpracując z innymi, osiągniesz więcej niż pracując w pojedynkę.

Porada na rok 2018: Jeśli w Twoim życiu jest ktoś, komu możesz bezgranicznie zaufać, dbaj o niego.

Przestroga na rok 2018: Jeśli kogoś skrzywdzisz, szybko poniesiesz konsekwencje złego czynu.

Złota myśl na rok 2018: Zgoda buduje, niezgoda rujnuje.

Horoskop a perfumy. Czy można dopasować zapach do znaku zodiaku?

Horoskop a perfumy. Czy można dopasować zapach do znaku zodiaku?

Amerykańska rodzinna marka ręcznie wytwarzanych perfum Demeter Fragrance Library wypuściła właśnie kolekcję zapachów dedykowaną poszczególnym znakom zodiaku. Nie jest to pomysł całkowicie nowy - wcześniej podobne linie zaproponowali miłośnikom oryginalnych zapachów Renee Jacques (autor widocznej

2018 Rok Psa: prognoza szczegółowa dla osób urodzonych w Roku Psa

Roczniki: 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

Znani ludzie: Madonna, Uma Thurman, Ludwik XVI, Elvis Presley, Michelle Pfeiffer, Naomi Campbell

Według chińskiego horoskopu ten, kto urodził się w Roku Psa jest uczciwy i ma szczery charakter. Nie boi się bronić innych, za których czuje się odpowiedzialny. Jego zalety to wytrwałość i wierność poglądom. Wszystkie niepowodzenia, będące udziałem Psa w poprzednich latach w tym roku odejdą w niepamięć.

Skoro 2018 rok znajduje się pod patronatem Psa, to osoby urodzone w latach powiązanych z chińskim znakiem, objęte są specjalną ochroną. Czas ten okaże się dla nich momentem wzrostu ambicji i odważniejszych celów życiowych. Będą zadowolone z osiągnięć, jakich dokonają w tym roku.

Miłość

W 2018 roku Pies zacznie zwracać większą uwagę na emocjonalne potrzeby. W tym czasie osoby urodzone pod owym znakiem powinny słuchać intuicji. Mówić o swoich potrzebach, dbać o innych, ale też o siebie. Zmiany w relacjach z najbliższymi osobami doprowadzą do polepszenia jakości życia emocjonalnego. Pies nauczy się szczerze wyznawać swoje uczucia. 2018 to zdecydowanie dobry rok dla miłości.

Rodzina

W 2018 roku osoby urodzone pod znakiem Psa powinny spędzać jak najwięcej czasu z rodziną. Nie mogą jednak zapominać o tym, że nic na siłę! Wszystkie pomysły należy konsultować z bliskimi i dostosowywać do potrzeb innych.

Zdrowie

Początek roku dla Psów będzie okresem dobrego samopoczucia i dużej ilości energii. Osoby spod tego znaku zachowają entuzjazm oraz siłę do działania przez 12 miesięcy. Powinny jednak pamiętać o odpoczynku, w przeciwnym razie siły szybciej je opuszczą.

Kariera

Zawodowa kariera w tym roku dla Psów stanie się ważniejsza niż w poprzednich latach. Będą one starać się o awans w firmie. Pogłębią znajomości, co będzie dobrą okazją do zdobycia lepszej pozycji. Spotkają się z sympatią współpracowników i większą niż zwykle życzliwością szefa. Koniec roku może im przynieść podwyżkę lub dobrą propozycję finansową. Osoby spod znaku Psa mają więc szansę w tym roku dokonać wiele, muszą tylko pokonać nieśmiałość i przestać ciągle drobiazgowo analizować każdą sytuację.

Pieniądze

W tym roku Pies doświadczy kłopotów finansowych, ale uda mu się szybko je załatwić. Pomoc zaufanych przyjaciół sprawi, że każdy problem z pieniędzmi szybko stanie się przeszłością. Osoby spod znaku Psa powinny w 2018 roku dobrze przeanalizować swoje finanse, gdyż mają szansę na dobry zarobek. Jeśli wykażą się pewnością siebie i zorientowaniem w bieżących trendach, znajdą idealną okazję na inwestycję. W tym roku powinny jednak uważać na kredyty i pożyczki, a długi koniecznie spłacić w terminie.

Jeśli interesujesz się magią i wróżbami, przeczytaj także: Ślubne wróżby i przesądyWróżby andrzejkowe, zabawy i zwyczaje lub Wigilijne wróżby, zwyczaje i przesądy.

Modowy horoskop 2017 dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź, jaki styl przypisały Ci gwiazdy!

Modowy horoskop 2017 dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź, jaki styl przypisały Ci gwiazdy!

Moda to nie tylko kolory wybierane przez Pantone czy trendy narzucane przez projektantów i fashionistki. Ubrania przewidziane na kolejny dzień dopasowujemy też pod wpływem nastroju, warunków pogodowych, a przede wszystkim własnych bieżących upodobań, które mogą

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (202 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
 1. Kama.Ga  12 stycznia 2018 18:11

  NO FAJNIE SIĘ ZAPOWIADA…

  Odpowiedz
 2. luna341  12 stycznia 2018 21:14

  Oby taki był 2018 🙂

  Odpowiedz
 3. macierzanka  12 stycznia 2018 23:05

  Zobaczymy czy sprawdzi się horoskop.

  Odpowiedz
 4. agasam9  12 stycznia 2018 23:58

  pożyjemy, zobaczymy …

  Odpowiedz
 5. MarciaMarcia  31 stycznia 2018 10:03

  😀

  Odpowiedz
 6. Jaworka  1 lipca 2018 10:48

  Ciekawe czy coś się sprawdzi

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany