2018 Rok Psa. Co mówi horoskop chiński?

2018 rok na pewno będzie lepszym rokiem od poprzedniego! Dlaczego?

Horoskop chiński jest odmienny od tego, który znamy w naszej kulturze. Nie występują w nim klasyczne znaki zodiaku – ale odpowiednie zwierzęta. W tym roku obchodzimy Rok Psa.

Rok Psa rozpocznie się 16 lutego i skończy 4 lutego 2019 roku. 2018 to czas żywiołu Ziemi, a jego kolorami są brąz oraz zieleń. Najważniejszymi cechami tego roku będą zaś wierność i pracowitość. Szczęśliwe cyfry to 6, 11 i 20. Sprawdź, co Cię czeka w tym ciekawym okresie! Zobacz, co szykuje dla Ciebie przyszłość! Poniżej znajdziesz ogólny horoskop chiński na rok 2018 dla wszystkich, jak i bardziej szczegółowy dla osób urodzonych w Roku Psa!

2018 rok Psa:

pixabay.com

2018 Rok Psa: prognoza ogólna dla wszystkich

Rok Psa to czas przyjaźni, współpracy i zacieśniania kontaktów międzyludzkich. Sprawia, że stajemy się bardziej wrażliwi, dzięki czemu łatwiej można zażegnać nieporozumienia i konflikty. To czas harmonii oraz spokoju. Energia psa jest wyciszona i ugodowa. Charakteryzują ją także lojalność oraz uczuciowość. Te cechy będą dominować w 2018 roku.

Rok 2018 będzie lepszym od poprzedniego 2017, czyli Roku Koguta. Energia Psa sprzyja szczęśliwym wydarzeniom. W najbliższym okresie dominować będą pracowitość, skupienie, rozsądek, konserwatyzm i wiedza. Będzie to czas wzajemnej tolerancji, kierowania się współczuciem, zasadami etyki. To dobry moment także na inwestycje w nieruchomości. W Roku Psa należy pamiętać o rodzinie, to ona powinna znajdować się w centrum zainteresowania. 2018 to czas sprzyjający także długotrwałym związkom partnerskim, jak i idealny moment na znalezienie drugiej połówki. Rok Psa przynosi duże szanse na znalezienie bratniej duszy, rozwijanie pokojowej współpracy i wspieranie siebie nawzajem. To dobry czas na pogłębianie miłosnych więzi.

Przesłanie 2018 roku brzmi: Współpracując z innymi, osiągniesz więcej niż pracując w pojedynkę.

Porada na rok 2018: Jeśli w Twoim życiu jest ktoś, komu możesz bezgranicznie zaufać, dbaj o niego.

Przestroga na rok 2018: Jeśli kogoś skrzywdzisz, szybko poniesiesz konsekwencje złego czynu.

Złota myśl na rok 2018: Zgoda buduje, niezgoda rujnuje.

2018 Rok Psa: prognoza szczegółowa dla osób urodzonych w Roku Psa

Roczniki: 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

Znani ludzie: Madonna, Uma Thurman, Ludwik XVI, Elvis Presley, Michelle Pfeiffer, Naomi Campbell

Według chińskiego horoskopu ten, kto urodził się w Roku Psa jest uczciwy i ma szczery charakter. Nie boi się bronić innych, za których czuje się odpowiedzialny. Jego zalety to wytrwałość i wierność poglądom. Wszystkie niepowodzenia, będące udziałem Psa w poprzednich latach w tym roku odejdą w niepamięć.

Skoro 2018 rok znajduje się pod patronatem Psa, to osoby urodzone w latach powiązanych z chińskim znakiem, objęte są specjalną ochroną. Czas ten okaże się dla nich momentem wzrostu ambicji i odważniejszych celów życiowych. Będą zadowolone z osiągnięć, jakich dokonają w tym roku.

Miłość

W 2018 roku Pies zacznie zwracać większą uwagę na emocjonalne potrzeby. W tym czasie osoby urodzone pod owym znakiem powinny słuchać intuicji. Mówić o swoich potrzebach, dbać o innych, ale też o siebie. Zmiany w relacjach z najbliższymi osobami doprowadzą do polepszenia jakości życia emocjonalnego. Pies nauczy się szczerze wyznawać swoje uczucia. 2018 to zdecydowanie dobry rok dla miłości.

Rodzina

W 2018 roku osoby urodzone pod znakiem Psa powinny spędzać jak najwięcej czasu z rodziną. Nie mogą jednak zapominać o tym, że nic na siłę! Wszystkie pomysły należy konsultować z bliskimi i dostosowywać do potrzeb innych.

Zdrowie

Początek roku dla Psów będzie okresem dobrego samopoczucia i dużej ilości energii. Osoby spod tego znaku zachowają entuzjazm oraz siłę do działania przez 12 miesięcy. Powinny jednak pamiętać o odpoczynku, w przeciwnym razie siły szybciej je opuszczą.

Kariera

Zawodowa kariera w tym roku dla Psów stanie się ważniejsza niż w poprzednich latach. Będą one starać się o awans w firmie. Pogłębią znajomości, co będzie dobrą okazją do zdobycia lepszej pozycji. Spotkają się z sympatią współpracowników i większą niż zwykle życzliwością szefa. Koniec roku może im przynieść podwyżkę lub dobrą propozycję finansową. Osoby spod znaku Psa mają więc szansę w tym roku dokonać wiele, muszą tylko pokonać nieśmiałość i przestać ciągle drobiazgowo analizować każdą sytuację.

Pieniądze

W tym roku Pies doświadczy kłopotów finansowych, ale uda mu się szybko je załatwić. Pomoc zaufanych przyjaciół sprawi, że każdy problem z pieniędzmi szybko stanie się przeszłością. Osoby spod znaku Psa powinny w 2018 roku dobrze przeanalizować swoje finanse, gdyż mają szansę na dobry zarobek. Jeśli wykażą się pewnością siebie i zorientowaniem w bieżących trendach, znajdą idealną okazję na inwestycję. W tym roku powinny jednak uważać na kredyty i pożyczki, a długi koniecznie spłacić w terminie.

Jeśli interesujesz się magią i wróżbami, przeczytaj także: Ślubne wróżby i przesądyWróżby andrzejkowe, zabawy i zwyczaje lub Wigilijne wróżby, zwyczaje i przesądy.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (203 głosów, średnia: 4,49 z 5)
zapisuję głos...