2 stycznia 2022 – Nów Księżyca w Koziorożcu. To wyjątkowa data z wyjątkową energią!

Nów Księżyca to szczególna data dla każdego, kto choć trochę interesuje się gwiazdami. To dzień, kiedy sprzyja nam dobra energia i właściwie możemy „góry przenosić”. Tym razem to szczególne zjawisko pojawi się już na początku roku. 2 stycznia to bardzo ważna data, wniesie powiew świeżości i pozwoli wejść w nowy rok z nowymi pomysłami i nową siłą!

2 stycznia 2022 to dzień, w którym przypada Nów Księżyca 2022. Nów w Koziorożcu to Księżyc Celu – w astrologii jest uznawany za symbol odrodzenia. Daje motywacje do osiągania kolejnych celów, snucia planów i realizacji nowych pomysłów. Właśnie tego dnia warto spisać wszystkie postanowienia na 2022 rok. Gwiazdy pomogą nam podjąć właściwe decyzje.

2 stycznia 2022 - Nów Księżyca w Koziorożcu

2 stycznia 2022 – Nów Księżyca 2022

Od wieków Nów Księżyca traktowany jest bardzo szczególnie. Uważa się, że jest to czas, kiedy warto planować nowe cele i pomysły. Dawniej wierzono, że zasiane w tym dniu rośliny naprawdę bujnie wyrosną i dadzą ogromne plony. Następnie przekształcono te doświadczenia w mądrość ludową, która mówiła, że człowiek jako część natury również ma szansę się w tych dniach ogromnie rozwinąć i zaprosić do swojego życia dobrobyt. Stąd też, nawet w dzisiejszych czasach wiele osób podczas nowiu wykonuje przeróżne rytuały, by wzbogacić swoje życie. Noworoczny nów to dodatkowa dawka pozytywnej energii. Jeśli jeszcze nie masz planów i określonych celów na 2022 rok, usiądź 2 stycznia nad kartką papieru i spisz wszystko, o czym marzysz.

Przepowiednie na 2022 rok – co ujawniają na temat naszej przyszłości?

Przepowiednie na 2022 rok – co ujawniają na temat naszej przyszłości?

Pod koniec każdego roku w Internecie pojawia się mnóstwo przepowiedni i teorii dotyczących przyszłości i losów naszej Planety. Nie raz już było nam dane czytać o końcu świata, zbliżającej się wielkiej zagładzie i katastrofie. Niestety,

Nów w Księżycu – co to oznacza?

Nów Księżyca jest symbolem początku i odrodzenia. Właśnie teraz warto zadbać o pomysły, które od dawna tlą się w Twojej głowie. To moment, który sprzyja zakończeniu i nowemu początkowi. To doskonały moment na to, żeby zerwać toksyczną znajomość, rzucić nałogi. Plany, cele i intencje, które są składane podczas nowiu przynoszą efekty już w ciągu 6 miesięcy. Warto więc się zastanowić nad tym, o czym marzymy i co chcemy osiągnąć w nadchodzącym roku. Jak przeżyć nów Księżyca w Koziorożcu, by „wycisnąć z niego” jak najwięcej?

nów księżyca 2022

1.Unikaj negatywnej energii i czarnowidztwa

Tak, w ten jeden dzień uważnie dobieraj słowa i… myśli. Według wierzeń, każda nasza myśl – czy świadoma, czy nie, podczas nowiu jest w stanie się urzeczywistnić. Jeśli więc 2 stycznia 2022 będziemy snuć czarne myśli, pesymistyczne wizje, to wzmocnimy w sobie złe przekonania i ściągniemy na siebie nieszczęście. Lepiej powstrzymaj się w tym dniu od takich przekonań.

2. Myśl pozytywnie – Nów Księżyca 2022

Tego dnia kieruj na siebie wyłącznie pozytywne myśli. Skoncentruj się na pozytywnych wizjach i pomysłach, które mają szansę spełnić się w 2022 roku. Pomyśl, za co jesteś wdzięczny i jak możesz przekierować swoją energię na nowe plany i cele. Snuj tylko takie wizje, które wzbudzają w Tobie pozytywne i miłe uczucia. Postaraj się przeżyć ten dzień jak najlepiej, by ściągnąć na siebie pozytywną energię!

3. Spisz swoje postanowienia na 2022 rok

Wiele osób wchodząc w kolejny rok kalendarzowy zapisuje sobie postanowienia. Tym razem poczekaj ten jeden dzień i pisz wszystkie swoje plany i marzenia dopiero 2 stycznia 2022, czyli w nów Księżyca. Spal następnie kartkę, co będzie symbolicznym gestem „oddania” ich Wszechświatu. Dzięki tym działaniom moc Wszechświata zacznie działać w Twoim imieniu.

nów księżyca

4. Odpoczywaj!

Żeby Wszechświat mógł zadziałać w Twoim imieniu, Ty przez pewien czas nie podejmuj żadnych działań. Zacznij dopiero gdy Księżyc znów pojawi się na niebie, ok. 2-3 dni po tym zjawisku.

5. Wdzięczność – nów księżyca 2022

Na koniec swoich rytuałów poczuj wdzięczność za to, w jakim miejscu teraz jesteś. Od teraz jesteś gotowa na nowe wyzwania i realizację nowych celów!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (32 głosów, średnia: 4,78 z 5)
zapisuję głos...
Komentarze
  1. janka1312  2 stycznia 2022 16:53

    uwielbiam takie magiczne klimaty 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany