10 sygnałów, że On jest tym jedynym

Jesteście razem już jakiś czas, ale nie jesteś pewna, czy On jest tym jedynym i czy nie powinnaś szukać dalej? Sprawdź, jakie wysyłane przez Niego sygnały świadczą o tym, że stworzycie szczęśliwą parę na długie lata!

10 sygnałów, że On jest tym jedynym

10 sygnałów, że On jest tym jedynym

Polecamy także: Jak stworzyć wieloletni związek? Poznaj sekrety par!

1. Stara się Tobie podobać

Jeżeli pomimo pewnego stażu Waszego związku on nadal przywiązuje wagę do tego, jak ubiera się na Wasze spotkanie czy nawet na wieczór przy filmach spędzany z Tobą na kanapie, to znak, że liczy się z Twoją opinią i zależy mu, by nadal Ci się podobać. Większość mężczyzn najchętniej założyłaby na taką okazję dresowe spodnie lub wytarte dżinsy i porozciąganą bluzę, a potem zapadła się w to wysiedziane miejsce na kanapie.

 

2. Odnosi się z szacunkiem do kobiet

Wiele z nas nie przygląda się zawczasu temu, jak nasi partnerzy zwracają się do innych kobiet w swoim życiu, a to wbrew pozorom powie nam wiele o tym, jak kiedyś będą traktować nas. Czy On jest miły dla siostry, czy odpowiada na prośby swojej mamy albo się o nią martwi? Czy odnosi się z odpowiednim szacunkiem do ekspedientki w sklepie lub na poczcie? Jeżeli na wszystkie te pytania możesz odpowiedzieć „tak”, jesteś szczęściarą!

 

3. Słucha tego, co do niego mówisz

Powstało już chyba milion skeczy o tym, jaka jest różnica w sposobie myślenia/mówienia kobiet i mężczyzn. Rozwlekły, emocjonalny i zawiły sposób wyrażania się większości z nas często powoduje, że nasi partnerzy zwyczajnie przestają nas słuchać. Kojarzysz ten nieobecny wyraz twarzy, który sprawia, że masz ochotę powiedzieć coś absurdalnego lub wulgarnego, bo wiesz, że Twój chłopak i tak niczego nie słyszy? Czy pamiętasz, jak filmowa Amelia powiedziała do ojca: „Miałam trzy zawały serca i musiałam przerwać ciążę przez narkotyki„, a on ze stoickim spokojem odpowiedział: „to dobrze„? Jeżeli podobne doświadczenia nie są Twoim udziałem, to niezawodny znak, że jesteś z odpowiednim mężczyzną!

4. Pamięta o najważniejszych datach

Możesz liczyć na życzenia i drobne upominki na Dzień Kobiet, w każde urodziny i rocznice? Może to jeszcze nie rozbija całego banku z sercami i miłosnymi westchnięciami, ale to dobry początek, który w połączeniu z innymi „odhaczonymi” sygnałami z naszej listy zdecydowanie potwierdza, że Twojemu mężczyźnie na Tobie zależy.

 

5. Lubi zwierzęta

Początkowo zwykle nie przywiązujemy wagi do takich „drobiazgów”. Może Ci się nawet wydawać zabawne, że Twój chłopak opędza się od kotów, boi się owadów lub celuje kamieniami w gołębie na drzewach. Ale pamiętaj- takie zachowania powinny zaświecić w Twojej głowie czerwoną lampkę! Mężczyzna, który nie lubi zwierząt jest pozbawiony empatii i nie będzie się troszczył ani o Ciebie, ani o Wasze dziecko.

zakochani

10 sygnałów, że On jest tym jedynym

Polecamy: Jak poznać, że On się zakochał? 14 sygnałów, że masz potencjalnego wielbiciela

 

6. Jest pracowity i robi coś ze swoim życiem

Chłopak, który w wieku 20 kilku lat nadal mieszka ze swoją mamą, zjadając przygotowywane przez nią obiady i pozwalając jej prać swoje ubrania, a przy tym nie studiuje ani nie szuka pracy, nie jest i długo jeszcze nie będzie poważnym kandydatem na męża. Po prostu nam zaufaj. Chętny do pracy i zaradny mężczyzna dużo lepiej zadba o to, by niczego Wam w przyszłości nie zabrakło i nie będzie wisiał na Tobie niczym więzienna kula.

 

7. Nie jest flirciarzem

Jeżeli Twój mężczyzna nie daje się złapać na tanie sztuczki dziewczyn, które zawsze muszą grać pierwsze skrzypce na imprezach Waszych znajomych i kokietować wszystkich dookoła, masz przy sobie prawdziwy skarb. Gdyby nie mógł się oprzeć takim grom, zapominałby się nawet w Twojej obecności.

 

8. Nie pozwoli Cię upokorzyć

Mężczyzna, który naprawdę Cię kocha, przedstawi Cię swoim znajomym i nie pozwoli, by powiedzieli o Tobie choćby jedno złe słowo. Nigdy nie wystawi Cię na pośmiewisko, opowiadając o tym, jak ośmieszyłaś się na uczelnianym egzaminie, a potem jechałaś po prąd na największej ulicy w mieście.

9. Na co dzień jest miły dla innych ludzi

Czy kiedy idziecie do restauracji Twój chłopak krzyczy na kelnera? A może kłóci się o kolejkę u lekarza, tupiąc ze zdenerwowaniem i wymyślając innym pacjentom? Nie ma lepszego testu dla mężczyzny od obserwowania, jak zachowuje się w codziennych, wymagających cierpliwości okolicznościach. Jeżeli Twój partner zda go w Twoich oczach na ocenę bardzo dobrą, możesz być spokojna – to Ten właściwy!

10. Liczy się ze zdaniem Twojej rodziny

Jesteście u Twojej rodziny, Ty musisz na chwilę wyjść do kuchni, żeby pomóc mamie pokroić tort, a kiedy wracasz widzisz swojego chłopaka rozlewającego szampana z Twoim tatą, opowiadającego dowcipy babci Joli albo grającego z siostrzenicami bliźniaczkami w Onse-Madonse? Obdarz go najpiękniejszym uśmiechem, na jaki Cię tylko stać! Wygrałaś najcenniejszy los na loterii.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (190 głosów, średnia: 4,77 z 5)
zapisuję głos...