Wzorki na paznokcie na 2017 - ciekawe i modne propozycje

Zobacz modny manicure i jakie są najnowsze wzorki na paznokcie 2017. Nie masz pomysłu jak pomalować paznokcie? Tutaj znajdziesz bogate źródło inspiracji na wzorki na paznokcie.

Zastanawiasz się jakie wzorki na paznokcie wiosna lato 2017 będą modne? Przede wszystkim powinnaś sprawdzić obecne trendy, które lansują najmodniejsi projektanci! Z ich pokazów możemy się dowiedzieć między innymi tego, że w sezonie jesień/zima do lamusa odchodzą dłuuugie paznokcie. W tym sezonie stawiamy na krótkie i ładnie opiłowane paznokcie. Jeśli nie wyobrażacie sobie dłoni bez długich paznokci – to postawcie na lekko migdałowy kształt.

Jednym z najbardziej gorących stylów będą wzorki na paznokcie 2017 oparte na kontraście błysku i matu a także głębokiej czerni i granatu oraz burgundu i żółtego. Jeśli lubicie manicure nude – wciąż możecie go nakładać, bez obawy o posądzenie o ignorancję dotyczącą najnowszych trendów. Wzory na paznokcie mogą być w każdym kształcie, brane jest pod uwagę tło metaliczne, a także paski, naklejki i zestawienia dwóch kolorów. Niektóre kobiety gustują  w kontrastowych połączeniach białego z czarnym. To dobrze, gdyż takie wzorki na paznokcie wciąż będą bardzo modne w nadchodzącym sezonie. Obowiązują tu jednak nie w wersji pełnej, ale jako ażurowe, delikatne wzory.