Wstąp do Klubu Urody i zostań testerką kosmetyków

W naszym klubie możesz testować za darmo różne kosmetyki. Odwiedzaj nas często, bowiem udostępniamy do testowania wiele kosmetycznych nowości. Wybieramy nasze testerki w oparciu o aktywność na portalu i jakość pisanych testów.
Zobacz opinie o kosmetykach naszych testerek

Jak działa testowanie w Klubie Urody?

Redakcja wybiera spośród nadesłanych zgłoszeń testerki i wysyła produkt do testowania. Wyboru dokonujemy w oparciu o aktywność na portalu (komentarze do artykułów i na forum, rzetelność testów) oraz jakość opinii na Twoim blogu (jeśli go prowadzisz). Przetestuj produkt i wyraź swoją opinię używając formularza TESTY, który pojawi się na Twoim koncie, gdy tylko zostaniesz wybrana do testowania. Jeśli Twój test spodoba się – opublikujemy go nagradzając Cię extra punktami (od 100 do 200 punktów za test). Po publikacji pierwszego testu należysz do naszego Klubu Urody i stajesz się Zaufaną Testerką. Pochwal się swoim testem wśród znajomych na portalach społecznościowych i zgłoś się ponownie do testowania.

Chcesz opisać produkt, który nie jest zgłoszony do testowania i w ten sposób należeć do Klubu Urody? Użyj w tym celu naszej wewnętrznej poczty wysyłając zgłoszenie do użytkownika Redakcja z tematem Klub Urody. Udostępnimy Ci zakładkę Testy na Twoim koncie. Pisząc własne testy zwiększasz swoją szansę na to, że właśnie Ciebie wybierzemy do testów.

Zostałaś wybrana do testów lub piszesz własny test – oto instrukcja: Jak napisać test kosmetyku

***

Golden Rose, Lash Plumping Mascara Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs

Golden Rose, Lash Plumping Mascara Pogrubiająco-wydłużający tusz do rzęs

Opis producenta – marki Golden Rose: Lash Plumping Mascara to nowy tusz do rzęs, który  zwiększy ich objętość, maksymalnie je podkreśli oraz wydłuży. Maskara łatwo się rozprowadza, nie tworząc przy tym grudek na rzęsach i nie ściera się. Dzięki dużej i miękkiej  szczoteczce rzęsy zostaną uniesione a także rozdzielone. Tusz dostępny jest w kolorze głębokiej czerni. Do […]

Lista testerek została zamknięta

Golden Rose, Lash Primer – Baza pod tusz

Golden Rose, Lash Primer – Baza pod tusz

Opis producenta – marki Golden Rose: Baza pod tusz Lash Primer  pomaga zwiększyć objętość i długość rzęs przed nałożeniem tuszu. Skład: witamina E, pochodne białka i prowitamina B5 (Panthenol). Składniki zawarte w kosmetyku nie tylko odżywiają, nawilżają, ale i pomagają wzmocnić kondycję rzęs. Bazę aplikujemy przed nałożeniem tuszu, dzięki czemu zwiększamy efekt działania maskary.  Do testu […]

Lista testerek została zamknięta
?>