Tatuaż na cześć dziecka – najlepsze pomysły i inspiracje!

Jesteście fankami tatuaży, macie już na swoim ciele ich pokaźną kolekcję, a Wasza skóra przypomina barwną księgę, z której wyczytać można całą Waszą historię? Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziałyście: „tak”, nie możecie przegapić kolejnej wyjątkowej okazji do zafundowania sobie miniaturowego dzieła sztuki – narodzin Waszego dziecka! Tatuaż na cześć dziecka to nie tylko wyjątkowa pamiątka na całe życie, ale także dowód miłości i rodzaj składanej dziecku przysięgi, że zawsze będziemy się o nie troszczyć. Zobaczcie najciekawsze pomysły na ten rodzaj celebracyjnych tatuaży! Może któryś z nich stanie się Waszą inspiracją?  

tatuaż na cześć dziecka

kolaż własny redakcji, odniesienia do konkretnych profili są osadzone w tekście

Tatuaż na cześć dziecka – najlepsze pomysły i inspiracje!

Zobacz także: Delikatne tatuaże damskie, dla których warto wytrzymać ból tatuowania

 

1. Rytm serca

Wśród miłośników tatuaży, którzy właśnie zostali rodzicami, zapanowała obecnie moda na tatuaże odzwierciedlające rytm serca dziecka (odtworzony na podstawie zapisu badania płodu lub symboliczny). Do takiego wzoru można dodać imię pociechy i/lub datę jej narodzin.

 

 

 

 

 

2. Odcisk stopki/stópek

Dawniej robiło się je w masie solnej, dziś można odbić stópki dziecka we własnej skórze i mieć zawsze przy sobie…

 

 

 

 

 

 

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (59 głosów, średnia: 3,93 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. Zdjęcie profilowe Kika07645
  Kika07645  19 kwietnia 2017 07:42

  Podobają mi sie tatuaże z imionami dziecka, ale raczej nigdy nie odważę sie zrobić sobie żadnego tatuażu. Poza tym moje dziecko bedzie zawsze w moim sercu, nie musze pokazywać tego całemu światu.

  Odpowiedz
 2. Zdjęcie profilowe martucha180
  martucha180  19 kwietnia 2017 07:47

  Wszystkie tatuaże chwytają za serce swoim przekazem i emocjami, chociaż te mniejsze są subtelniejsze i bardziej kojarzą się z małymi dziećmi. Jednak ja nie zrobiłabym sobie takiego tatuażu.

  Odpowiedz
 3. Zdjęcie profilowe A. czy
  A. czy  19 kwietnia 2017 09:20

  Mam mieszane uczucia co do tego typu wyrażania emocji – z jednej strony jest to oryginalny pomysł ale z drugiej, widząc niektóre z tyh tatuazy, mam wrażenie że nie zostały do końca przemyslane. Nie mam nic przeciwko takiej formie zdobienia ciała ale sam przekaz jakos nie za bardzo do mnie trafia…

  Odpowiedz
 4. Zdjęcie profilowe Aldona81
  Aldona81  19 kwietnia 2017 14:08

  Każdy rodzic w jakiś sposób chce się pochwalić narodzinami dziecka. Wiem to po sobie. Jednak forma wyżej przedstawiona jakoś do mnie nie trafia. Nie jestem przeciwniczką tatuaży, sama nawet myślę o tym by sobie jakiś zafundować. Jednak taki dyskretniejszy,taki tylko dla mnie.

  Odpowiedz
 5. Zdjęcie profilowe Aromer0209
  Aromer0209  19 kwietnia 2017 15:41

  Dla mnie tatuowanie sobie imion dzieci to głupota, ponieważ gdy już to zrobimy np. na nadgarstku a potem urodzi nam się drugie, trzecie czy kolejne dziecko to tylko jedno ma być wyróżnione?

  Odpowiedz
 6. Zdjęcie profilowe Wusia
  Wusia  19 kwietnia 2017 19:52

  Generalnie jestem przeciwniczką tatuaży, a jeszcze wkręcanie w to ideologii, że to związane z dzieckiem jest cokolwiek dziwaczne.

  Odpowiedz
 7. Zdjęcie profilowe nilkaa3
  nilkaa3  19 kwietnia 2017 21:09

  Mój stosunek do tatuowania ciała jest taki sam niezależnie czy chodzi o chwytający za serce cytat, tygrysy bądź inne zwierzęta, szlaczki i wzorki, daty, imiona i wszystkie inne.. Po prostu nie. Wszystko możemy zachować np. na fotografii dziecięce stopki czy rączki, na kartce rysunek (mój tata nadal posiada laurkę mojego autorstwa z okazji Dnia Ojca wykonaną 15 lat temu), a co do daty urodzenia czy imienia.. to chyba w przypadku obawy przed alzheimer’em, co też nie jest dla mnie powodem, bo jaka pewność, że będziemy pamiętać wtedy czego ta data dotyczy lub czyje to imię ? Tak całkiem poważnie to zdecydowanie nie podobają mi się takie pomysły..

  Odpowiedz
 8. Zdjęcie profilowe marra
  marra  20 kwietnia 2017 13:19

  Mnie się bardzo podobają takie tatuaże 🙂 Jednak sama nie zdecydowałabym się na tatuaż.

  Odpowiedz
 9. Zdjęcie profilowe karr96
  karr96  21 kwietnia 2017 09:20

  Odciski stóp itd, według mnie trochę przesada… Ja bym sobie takiego tatuażu nie zrobiła. Natomiast imię i data urodzenia, już jest całkiem dobrym pomysłem.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

?>