10 sygnałów, że Twój związek na odległość nie przetrwa

Mówi się, że „miłość zawsze znajdzie własną drogę” i wiele ludzkich historii rzeczywiście dowodzi, że można zbudować stały związek na odległość, nawet jeżeli dwojga zakochanych dzieli naprawdę duży dystans. Jest to jednak wyjątkowo trudna sztuka, wymagająca zaangażowania i silnych uczuć żywionych przez obie strony. Jeżeli w Twoim życiu nastąpiła niedawno jedna z radykalnych zmian życiowej przestrzeni, takich jak przeprowadzka z rodzicami, wyjazd na studia czy do pracy za granicą i boisz się o swoją relację z ukochanym, który nie może towarzyszyć Ci w nowym miejscu, sprawdź, czy masz do czynienia z sygnałami, że Twój związek na odległość nie przetrwa!

związek na odległość nie przetrwa

10 sygnałów, że Twój związek na odległość nie przetrwa

Przeczytaj także: Związek na odległość i jego najczęstsze problemy

 

związek na odległość

źródło: giphy.com

 

1. Zanikanie drobnych gestów

Starania osób dążących do podtrzymania związku na odległość z konieczności muszą się opierać na wykonywaniu małych gestów, takich jak smsy, wysyłanie sobie nawzajem zdjęć, maile, listy czy drobne prezenty. Zwykle nie ma się przecież tyle czasu i pieniędzy, by co weekend przylatywać do ukochanej osoby samolotem. Jeżeli więc widzisz, że Twój chłopak nie stara się przypominać Ci o swojej obecności, sprawiając Ci radość rozmaitymi drobiazgami, to pierwszy znak, że nie myśli już o Tobie tak często, jak kiedyś.

 

2. Przeciągająca się cisza

Zakochani ludzie nie mogą wytrzymać bez częstego kontaktu. Jeżeli więc rejestrujesz coraz dłuższe przerwy między jednym a drugim telefonem od swojego partnera albo zauważyłaś, że On milczy całymi dniami, a kiedy już się odezwie, nie widzi w tym niczego złego, możesz być pewna, że traci zainteresowanie Waszym związkiem.

 

10 sygnałów, że Twój związek na odległość nie przetrwa

3. Zmiany w zachowaniu lub osobowości

To naturalne, że nowe doświadczenia wpływają na ludzi, przyczyniając się do zmian w ich sposobie bycia czy stylu życia. Nowe pasje, nowi przyjaciele, a co gorsza, nowe priorytety i zmiany w systemie wartości Twojego partnera mogą Was bardzo od siebie oddalić, stając się barierą nie do przekroczenia. Jeżeli więc musisz wysłuchiwać długich opowieści o Jego nowym niesamowitym hobby albo setek anegdot dotyczących nowych znajomych, masz prawo czuć się zaniepokojona.

 

4. Nie ma mowy o przyszłości

Czerwoną lampkę w Twojej głowie powinien zapalić fakt, że Twój partner nie rozmawia z Tobą o Waszej przyszłości. Nie snujecie wspólnych planów odnośnie weekendów lub wakacyjnych podróży, a On nie przedstawia propozycji rozwiązania Waszej sytuacji, które uwzględniałyby przeprowadzkę któregoś z Was? Nie łudź się, ten chłopak wcale nie planuje spędzić z Tobą kolejnych lat swojego życia!

 

5. On nigdy nie jest zazdrosny

Opowiadasz mu przez telefon, że wybierasz się z kolegami do kina albo pubu, a Twój partner sprawia wrażenie obojętnego i nigdy nie dopytuje Cię o to, gdzie idziesz, z kim chcesz się zobaczyć ani o której zamierzasz wrócić? Taki brak zainteresowania świadczy o braku naturalnej zazdrości i troski z jego strony! A przecież „nie ma miłości bez zazdrości”…

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (87 głosów, średnia: 4,75 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
  1. Zdjęcie profilowe martucha180
    martucha180  10 stycznia 2017 18:39

    Coś w tym jest…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.