Sklep on-line SiNSAY

28 października 2013 odbyła się gorąca premiera na rynku on-life fashion, wystartował sklep sklep on-line SiNSAY.

SIN-SAY-SKLEP-INTERNETOWY

Na internetowej mapie mody powstało właśnie nowe wyjątkowe miejsce. W dniu 28 października wystartował sklep online marki SiNSAY.  Ten nowoczesny e-sklep oferuje sprzedaż odzieży, obuwia  oraz dodatków z aktualnej kolekcji brandu.

Sklep stworzony pod skrzydłami SiNSAY wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów, prawdziwych pasjonatów mody. Jego bogata i wciąż uzupełniana o nowe modele oferta oraz prezentacja produktowa na najwyższym poziomie jest skierowana do Klientek marki, które lubią bawić się modą i wciąż szukają nowych inspiracji.

Marta Ożóg-Orzegowska Brand Manager SiNSAY tak opisała nową inicjatywę marki: „Nasz sklep online to nowy, obiecujący kanał sprzedaży, w który inwestuje spółka LPP S.A. Platforma została przygotowana zgodnie z najnowszymi trendami. Klientki po wejściu na stronę mają czuć się swobodnie i komfortowo, głównie dzięki łatwemu i intuicyjnemu dostępowi do produktów. Na zdjęciach widać to, z czego marka SiNSAY jest już znana – modowy kierunek brandu oraz innowacyjność”.

Dla wygody Klientek maksymalnie uproszczono proces sprzedaży w e-sklepie. Do tego na stronie zamieszczono wszelkie przydatne informacje – dokładne opisy produktów, tabelę rozmiarów, opcje kolorystyczne, dostępność konkretnego modelu. Oprócz zdjęć produktu pojawiają się także propozycje stylizacji, co zdecydowanie ułatwia zestawienie całej kreacji.

Sklep online marki SiNSAY dostępny jest pod adresem: www.sin-say.com

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (19 głosów, średnia: 4,16 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. Zdjęcie profilowe bbo
  bbo  28 października 2013 19:21

  Świetnie, zaraz przejrzę asortyment.

  Odpowiedz
 2. Zdjęcie profilowe as_sa
  as_sa  7 września 2014 22:21

  Uwielbiam dystans jaki mają ludzie projektujący dla nich ubrania i ich ubrania też lubię

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

?>