10 rzeczy, których mężczyźni nie lubią w wyglądzie kobiet

Nie od dziś wiadomo, że kobiety i mężczyźni mają zupełnie różne opinie na temat trendów w modzie i urodzie. Utarło się nawet powiedzenie, że większość pań stylizuje się dla… innych kobiet, ponieważ mężczyźni nigdy nie docenili by ich biegłości w nadążaniu za modą ani nie zrozumieli fascynacji strojami od światowych projektantów. Jeżeli jednak chciałabyś poznać zdanie płci brzydkiej na temat niektórych elementów naszej garderoby oraz zabiegów upiększających, zobacz nasze zestawienie 10 rzeczy, których mężczyźni nie lubią w wyglądzie kobiet!

10 rzeczy, których mężczyźni nie lubią w wyglądzie kobiet

Zobacz także: Czego w damskiej modzie nienawidzą mężczyźni

 

1. Duże tatuaże

rzeczy, których mężczyźni nie lubią wyglądzie kobiet

źródło: www.wallpaperpassion.com

Tatuaże są wprawdzie coraz bardziej powszechne i mało komu kojarzą się już z modą więzienną, jednak wielu mężczyzn nie potrafi zaakceptować kolorowych masywnych rysunków na ramionach, plecach czy dekolcie ukochanej, którą chcieliby postrzegać jako naturalną i kobiecą. Tatuaże nie pasują ich zdaniem do zwiewnych, letnich sukienek i psują eleganckie wieczorowe stylizacje. 

 

2. Piercing

rzeczy, których mężczyźni nie lubią wyglądzie kobiet

źródło: www.pinterest.com

Pamiętacie jeszcze zabawną scenę z „Pulp Fiction”, w której Vincent obraził żonę narkotykowego dilera komentując jej zamiłowanie do piercingu? Ta historia nie jest zupełnie zmyślona. Wielu mężczyzn otwarcie przyznaje, że nie rozumie fenomenu kolczyków noszonych na innych częściach ciała niż uszy. Kobiety ze „sztangami” w nosie lub kółkami w ustach instynktownie kojarzą im się z zadziornymi chłopczycami, z którymi, owszem, świetnie się koleguje, ale raczej nie zabiera się ich na randki.

 

3. Spodnie z napisem na pośladkach

rzeczy, których mężczyźni nie lubią w wyglądzie kobiet

źródło: jubileerhinestones.com

Mężczyznom, których dziewczyny noszą takie spodnie bardziej niż same napisy przeszkadza idea umieszczania ich w miejscu, którego widok woleliby zachować wyłącznie dla siebie. Wielkie litery na pośladkach krzyczą i przyciągają zaś – niepożądane ich zdaniem – spojrzenia innych mężczyzn!

 

4. Oversize w każdym wydaniu

rzeczy, których mężczyźni nie lubią w wyglądzie kobiet

źródło: www.pinterest.com

Styl oversize to trend, którego mężczyźni nigdy nie rozumieli i raczej już nie zrozumieją. Ich zdaniem kobieta powinna podkreślać swoją sylwetkę, a nie ukrywać ją pod warstwą wielkiego workowatego ubrania o bliżej nieokreślonym kształcie.

 

5. Ekscentryczne obcasy

 

źródło: www.pinterest.com

Dziwaczne obcasy odrealniają wygląd kobiety, nadając jej nogom fantastyczny kształt, a to już prosta droga to ucieczki od naturalności, którą tak cenią sobie mężczyźni!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (87 głosów, średnia: 4,22 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. Zdjęcie profilowe Hidari11
  Hidari11  5 stycznia 2017 07:55

  Nie powiedziałabym, że tak jest. To są jakieś tereotypy, bo każdy ma inny gust. Znam chłopaków, którym tatuażowe rękawy u dziewczyn się podobają. Na wiele z tych elementów nawet nie zwracają uwagi, np. na torby albo napisy z tyłu spodni. Gołe ramiona latem?- dla wielu mężczyzn na plus.

  Odpowiedz
 2. Zdjęcie profilowe AnnStyl
  AnnStyl  5 stycznia 2017 07:59

  Ja myślę, że to zależy od tego w jakim kręgu kobieta i mężczyzna się obraca. I faktycznie niektórym będzie przeszkadzać coś z wymienionych w artykule rzeczy ale może akurat mężczyźnie z którym kobieta jest to nie będzie przeszkadzać. Rzecz gustu.

  Odpowiedz
 3. Zdjęcie profilowe nilkaa3
  nilkaa3  5 stycznia 2017 14:05

  Jeszcze niedawno jak ktoś chciał być bardziej „wyjątkowy” to robił sobie tatuaż i wszyscy mówili „o wow! masz tatuaż, ja bym się nie odważył/a!” Teraz tatuaże nie robią już żadnego wrażenia. Myślę, że teraz czuć „wyjątkowo” mogą się osoby, które nie dały się wciągnąć, według mnie, głupiej modzie. Co do piercingu.. to mam podobne zdanie.. dobrze, że chociaż da się tego pozbyć w każdej chwili 😉 Co do całej reszty jestem lekko zaskoczona, ale głównie przez mylny tytuł artykułu, bo chodzi tu chyba o 10 rzeczy, których mężczyźni nie lubią w wyglądzie SWOICH partnerek.. myślę, że facetom nie przeszkadzają odsłonięte ramiona czy przyciągające uwagę spodnie z napisem na pupie u przypadkowych kobiet, które mijają na ulicy każdego dnia – wręcz przeciwnie ! 😉

  Odpowiedz
 4. Zdjęcie profilowe Aneta
  Aneta  25 stycznia 2017 16:37

  Dodałabym do tego zestawienia buty emu! 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.