Randki z kilkoma mężczyznami jednocześnie – TAK czy NIE?

Przeżywasz intensywny okres randkowania? Szukasz właściwego partnera życiowego. Z pewnością zadawałaś sobie pytanie, czy zdecydować się na randki z kilkoma mężczyznami jednocześnie. Wydaje Ci się to nie fair? Zdecydowanie nie – przynajmniej w pierwszej fazie randkowania, gdy traktujesz siebie jako singielkę! Przeczytaj dlaczego!

Z pewnością randkowanie z kilkoma facetami jednocześnie wymaga Twojego wysiłku. Musisz zgrać terminy spotkań, pamiętać więcej szczegółów na temat każdego z potencjalnych partnerów życiowych. Ale warto to robić. Ograniczenie się na wczesnym etapie randkowania do jednego faceta jest błędem. Dlaczego? Ponieważ inwestujesz swój czas, energię i uczucia w jednego człowieka, by po kilku miesiącach okazało się, że on nie był tym odpowiednim. Lub  ze swojej strony maksymalnie się angażujesz, jesteś pewna, ze już niedługo usłyszysz konkretną deklarację – a ON nagle zrywa, gdy czuje, że sprawy zaszły za daleko. Straciłaś więc czas – a mogłaś w tym okresie mogłaś poznać wielu innych mężczyzn – w tym tę przysłowiową drugą połówkę jabłka…

Tak długo, jak szanujesz uczucia mężczyzny  z którym się spotykasz i otwarcie przyznajesz, że spotykasz się także z innymi osobami – to traktuj randkowanie z kilkoma facetami jednocześnie jako sposób na upewnienie się co do prawdziwości Waszych uczuć oraz  drogę do znalezienia prawdziwej miłości. Na następnych stronach znajdziesz szczegółowe powody dla których warto randkować w ten sposób.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (103 głosów, średnia: 4,55 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. Zdjęcie profilowe martucha180
  martucha180  13 marca 2017 08:06

  Ciekawe podejście…

  Odpowiedz
 2. Zdjęcie profilowe ava
  ava  13 marca 2017 11:59

  Tak, bo takie podejście maskuje desperacje 🙂

  Odpowiedz
 3. Zdjęcie profilowe janka1312
  janka1312  13 marca 2017 23:28

  jeżeli randka to tylko spotkanie… to może czemu nie ?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.