Pomysł na karnawałowe przebranie: Haribo

Święto Trzech Króli sygnalizuje radosny początek karnawałowych zabaw. W tym roku szalone bale trwać będą przez 62 dni! Wykorzystajmy ten czas jak najlepiej, beztrosko i z ochotą oddając się tańcom i zabawom. Jest to także najlepszy czas na bale przebierańców czy maskarady.

Czy chcesz zorganizować tematyczny bal przebierańców czy po prostu się przebrać – pomyśl o inspiracji w paczce ze słodkościami! Zaszalej ze swoją garderobą i daj się zainspirować HARIBO. Oferta tej firmy to kilkaset rodzajów produktów: żelek, pianek i gum rozpuszczalnych we wszystkich kolorach i kształtach, jakie tylko mogą się przyśnić. Możesz zrobić piorunujące wrażenie w sukni przypominającej? żelki Color-Rado czy słodką piankę!
Zdobądź się na odwagę i zaszokuj przyjaciół swoją inwencją!

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (71 głosów, średnia: 4,08 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
  1. Zdjęcie profilowe Joanna007
    Joanna007  20 czerwca 2016 00:37

    Pomysł kiepski raczej;p ale chętnie obejrzałabym całą galerię takich kreacji;) Szkoda że tylko dwa zdjęcia w tym pierwsze nieciekawe.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.