Opinie o kosmetyku: Soraya, Ideal Beauty,Regenerujący krem-esencja do każdego typu cery na noc

Jak obiecuje producent – marka Soraya, ten regenerujący krem-esencja z linii Ideal Beauty nada skórze efekt wypoczętej i rozjaśnionej cery. Dodatkowo skóra będzie lekko wygładzona, gładka i przyjemna w dotyku.

Krem zawiera m.in takie aktywne składniki jak:

 

  • olejek z róży, który  regeneruje i nadaje skórze jedwabistą miękkość
  • perfect skin complex, który sprawia, że cera wygląda promiennie.

Do testu wybrano 1 osobę w oparciu o aktywność na portalu oraz 1 osobę w oparciu o teksty pisane na blogu/kanał na YT  (aby zostać wybraną testerką trzeba zarejestrować się na naszym portalu)

Jeżeli Twój test został już opublikowany na naszym portalu – możesz pobrać baner Zaufanej Testerki na swój blog: http://kobietamag.pl/banery-dla-zaufanych-testerek/ Pochwal się umieszczeniem na swoim blogu lub profilu naszego banera przy zgłoszeniu do testu.

 

Zobacz też:
Nowa seria kosmetyków Soraya IDEAL BEAUTY:

Nowa seria kosmetyków Soraya IDEAL BEAUTY:

 Przedstawiamy nową serię kosmetyków Soraya IDEAL BEAUTY. To szeroki wachlarz kosmetyków dopasowany do pielęgnacji różnych rodzajów cery i karnacji z różnymi problemami. Soraya IDEAL BEAUTY: HYDRO-KREMY LEKKI HYDRO–KREM NA…

Zamiast botoksu: joga twarzy ćwiczenia

Zamiast botoksu: joga twarzy ćwiczenia

Każdy słyszał, że joga zwiększa izometryczne napięcie mięśni, likwiduje ich przykurcze oraz pomaga schudnąć.  Ale czy pojęcie joga twarzy – ćwiczenia z nią związane jest Wam znane? Istnieje kilka rodzajów jogi – między…

Wybrane testerki:

Zdjęcie profilowe moonika91moonika91Zdjęcie profilowe linealinea
Lista testerek została zamknięta
?>