Opinie o kosmetyku: Soraya, Ideal Beauty, lekki hydro-krem na dzień, cera sucha i wrażliwa

Jak obiecuje producent – marka Soraya, ten hydro- krem dla cery suchej i wrażliwej natychmiastowo przyniesie Twojej skórze ukojenie. Po zastosowaniu kremu skóra stanie się gładka w dotyku i miękka a także lekko matowa. Po dłuższym stosowaniu zaś cera stanie się bardziej wypoczęta i wygładzona a uczucie komfortu znacznie wyższe.

Krem z tej linii  zawiera 80% wody, dzięki czemu  posiada lekką, żelową konsystencję i  błyskawicznie wchłania się bez śladów  tłustego filtra na skórze. Doskonale nadaje się pod makijaż.

Zawiera w składzie m.in Hydro Block Complex z kwasem hialuronowym, dzięki czemu  skóra jest natychmiast nawilżona i wygładzona.

Do testu wybrano 2 osoby w oparciu o aktywność  odwiedzanie portalu.

Jeżeli Twój test został już opublikowany na naszym portalu – możesz pobrać baner Zaufanej Testerki na swój blog: http://kobietamag.pl/banery-dla-zaufanych-testerek/ Pochwal się umieszczeniem na swoim blogu lub profilu naszego banera przy zgłoszeniu do testu.

 

Zobacz też:
Soraya, IDEAL BEAUTY: seria hydro-kremów

Soraya, IDEAL BEAUTY: seria hydro-kremów

Kolejna nowość od marki Soraya to seria Ideal Beauty, w której znajdziemy m.in. linię lekkich hydro-kremów. Kremy te posiadają wyjątkową lekką, żelową konsystencję. Zawartość wody –  80% – powoduję, że wchłaniają…

Jak dbać o cerę wrażliwą?

Jak dbać o cerę wrażliwą?

Wrażliwa skóra twarzy to wyzwanie. Jest cienka, delikatna i łatwo ulega podrażnieniom. Wymaga również niebywałej ostrożności zarówno w pielęgnacji jak też podczas wyboru kosmetyków. Jak zatem dbać o…

Wybrane testerki:

Zdjęcie profilowe monicitiamonicitiaZdjęcie profilowe A. czyA. czy
Lista testerek została zamknięta
?>