Testy produktu: Laboratorium Joanna, Odżywka w spray’u KERATYNA

Odżywka w spray’u Keratyna zawiera kompleks keratynowy, który rozpoznaje najbardziej uszkodzone miejsca na powierzchni włosa i uzupełnia je keratyną. Dzięki temu włosy są chronione a ich struktura odbudowywana. Odżywka ta ułatwia rozczesywanie włosów, które  po aplikacji stają się sprężyste.

Do testu wybrano 1 osobę w oparciu o aktywność na portalu oraz 1 osobę w oparciu o teksty pisane na blogu/kanał na YT  (aby zostać wybraną testerką trzeba zarejestrować się na naszym portalu)

Jeżeli Twój test został już opublikowany na naszym portalu – możesz pobrać baner Zaufanej Testerki na swój blog: http://kobietamag.pl/banery-dla-zaufanych-testerek/ Pochwal się umieszczeniem na swoim blogu lub profilu naszego banera przy zgłoszeniu do testu.

 

Zobacz też:
Laboratorium Kosmetyczne Joanna: seria KERATYNA do włosów zniszczonych

Laboratorium Kosmetyczne Joanna: seria KERATYNA do włosów zniszczonych

Marka Laboratorium Kosmetyczne Joanna wprowadziła niedawno na rynek nowatorską serię do pielęgnacji włosów. Stworzona została z myślą o włosach zniszczonych. W skład serii wchodzi: Szampon Keratyna, Odżywka Keratyna,…

Waszym zdaniem: Czym jest keratyna? Zabiegi keratynowe

Waszym zdaniem: Czym jest keratyna? Zabiegi keratynowe

Większość przeprowadzonych badań wykazuje, że zdecydowana większość kobiet nie jest zadowolona ze swojej fryzury. Przyczyną jest przede wszystkim zły stan włosów w skóry głowy. Znacznie częściej na suche…

Lista testerek została zamknięta
?>