Testy produktu: Kneipp, Piękne ciało – ujędrniający olejek do ciała

Według opisu producenta ten olejek do ciała Piękne ciało pomoże w zachowaniu jędrnej, gładkiej skóry za sprawą opatentowanego połączenia składników aktywnych z owoców drzewa sandałowego z czystym, wygładzającym olejem z pestek winogron. Strefy, które sprawiają kobietom problem i wymagają ujędrnienia dzięki działaniu tego olejku ulegają wzmocnieniu.

Składniki aktywne z owoców drzewa sandałowego, dzięki działaniu pobudzającemu krążenie, spowodują poprawę jędrności i elastyczności skóry. Olejek dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustego filtru na skórze i pachnie delikatnym zapachem cytrusów.

Do testu wybrano 1 osobę w oparciu o aktywność na portalu oraz 1 osobę w oparciu o teksty pisane na blogu/kanał na YT  (aby zostać wybraną testerką trzeba zarejestrować się na naszym portalu)

Jeżeli Twój test został już opublikowany na naszym portalu – możesz pobrać baner Zaufanej Testerki na swój blog: http://kobietamag.pl/banery-dla-zaufanych-testerek/ Pochwal się umieszczeniem na swoim blogu lub profilu naszego banera przy zgłoszeniu do testu.

 

Zobacz też:
Kneipp Ujędrniający olejek do ciała

Kneipp Ujędrniający olejek do ciała

Przedstawiamy nowość kosmetyczną wśród kosmetyków naturalnych, czyli Kneipp® Ujędrniający olejek do ciała. Nasza skóra codziennie jest poddawana działaniu bardzo wielu czynników. O jej naturalną równowagę i pielęgnację można…

Zabiegi do których kobiety się nie przyznają

Zabiegi do których kobiety się nie przyznają

Jak często zdarza Ci się zobaczyć koleżankę lub znaną osobę z mediów, której twarz nagle wydaje się nieco inna?  Wiele kobiet nie lubi przyznawać się do zabiegów medycyny…

Wybrane testerki:

Zdjęcie profilowe BlodkaBlodkaZdjęcie profilowe gusia.gusia.
Lista testerek została zamknięta
?>