Testy produktu: Kneipp, Kwiat migdała Jedwabna skóra – olejek do masażu

Jak zapewnia producent – olejek do ciała Kwiat migdała Jedwabna skóra poprawia elastyczność, działa odbudowująco i daje uczucie jedwabnej skóry, pozostawiając ją delikatnie pachnącą. Zaleca się stosowanie go bezpośrednio po kąpieli na lekko wilgotną skórę. Jego skład to głównie naturalne oleje roślinne, które regenerują i wzmacniają naturalną barierę hydrolipidową skóry i pomagają zachować jej prawidłowe nawilżenie.

Do testu wybrano 1 osobę w oparciu o aktywność na portalu oraz 1 osobę w oparciu o teksty pisane na blogu/kanał na YT  (aby zostać wybraną testerką trzeba zarejestrować się na naszym portalu)

Jeżeli Twój test został już opublikowany na naszym portalu – możesz pobrać baner Zaufanej Testerki na swój blog: http://kobietamag.pl/banery-dla-zaufanych-testerek/ Pochwal się umieszczeniem na swoim blogu lub profilu naszego banera przy zgłoszeniu do testu.

 

Zobacz też:
Olejek Kneipp – Kwiat migdała Jedwabna skóra

Olejek Kneipp – Kwiat migdała Jedwabna skóra

Naturalne olejki to źródło piękna i zdrowia skóry. Przedstawiamy nowość wśród  nich, czyli olejek Kneipp z kwiatem migdału dla nawilżenia, jędrności i elastyczności skóry. Kosmetyk polecany jest przez…

Olej z bluszczu – najlepszy olejek na cellulit. Prawdopodobnie tak!

Olej z bluszczu – najlepszy olejek na cellulit. Prawdopodobnie tak!

Wszystko co nas otacza naładowane jest chemią, dlatego nic dziwnego, że szukamy prostych i najbardziej zbliżonych do natury rozwiązań. Fast food zamieniliśmy na slow food. Siedzenie przed telewizorem…

Wybrane testerki:

Zdjęcie profilowe efffciaaefffciaaZdjęcie profilowe nungalnungal
Lista testerek została zamknięta
?>