Opinie o kosmetyku: Janda, Luksusowy krem ochronny do twarzy SPF 50

To krem idealny, jeśli pragniesz w sposób komfortowy i niezwykle efektywny chronić skórę przed wpływem promieniowania ultrafioletowego i przed skutkami działania promieniowania podczerwonego i widzialnego. To pod ich wpływem dochodzi do szybszej degradacji kolagenu, powstania stanów zapalnych i wolnych rodników.

Luksusowa formuła ochronna dopasowana do każdego typu cery, w szczególności narażonej na intensywne promieniowanie. Krem dodatkowo nawilża, szybko się wchłania, wygładza skórę i doskonale nadaje się pod makijaż. Zawiera kompleks naturalnych składników aktywnych, które przeciwdziałają uszkodzeniom włókien kolagenowych oraz działają łagodząco.

Do testu wybieramy osoby w oparciu o napisane wcześniej recenzje kosmetyków, aktywność na portalu oraz ewentualną aktywność na własnym blogu lub kanale YT. Do testów wybieramy  tylko te osoby, które są  zarejestrowane na naszym portalu. 

Prosimy o napisanie testu po 2 tygodniach 

 

 

Zobacz też:
Linia kosmetyków do cery dojrzałej JANDA

Linia kosmetyków do cery dojrzałej JANDA

Krystyna Janda, ikona stylu, kobiecości, królowa polskich teatrów i filmu. Kochają ją chyba wszyscy. Właśnie powstała linia kosmetyków do cery dojrzałej, która współtworzona była przez słynną aktorkę. Zapraszamy […]…

Luksusowy krem ochronny do twarzy SPF 50 od marki JANDA

Luksusowy krem ochronny do twarzy SPF 50 od marki JANDA

Przedstawiamy nowość kosmetyczną idealną na lato! Luksusowy krem ochronny do twarzy SPF 50 od marki JANDA chroni skórę przed promieniowaniem, nawilża i doskonale nadaje się pod makijaż. Więcej […]…

Lista testerek została zamknięta