Poczuj moc kwiatu Passiflory z kuracją NUXELLENCE ® Skóra Wokół Oczu!

Mówi się,  że oczy są zwierciadłem duszy i odbiciem wszystkich przeżyć człowieka. Zdradzają prawdę o naszym wieku i stylu życia. Aby nasze spojrzenie miało odpowiednią głębię, a okolice oczu prezentowały się naprawdę dobrze, musimy zadbać o utrzymanie optymalnego poziomu energii komórkowej(1) w budującej je, delikatnej skórze. Od dziś jest to możliwe, dzięki specjalistycznej gamie kosmetyków Nuxellence ® marki Nuxe, uzupełnionej o nowy, wysoko wyspecjalizowany krem do pielęgnacji okolic oczu! Każdorazowa aplikacja zapewnia natychmiastowy efekt upiększający, dzięki czeki czemu rozświetlisz swoje spojrzenie dosłownie w mgnieniu oka!

Poczuj moc kwiatu Passiflory z kuracją NUXELLENCE ® Skóra Wokół Oczu!

Polecamy także: NUXE, seria Splendieuse – Intensywne Serum Redukujące Przebarwienia Skóry

 

NUXELLENCE® SKÓRA WOKÓŁ OCZU

Nuxellence

Pojemność: 15 ml

Cena: ok. 149 zł

Nuxellence® jest najbardziej zaawansowaną naukowo i innowacyjnie gamą kosmetyków, opracowaną przez markę NUXE. Formuły tej linii przeciwstarzeniowej posiadają aż 10 patentów (FR)!

Teraz linia została uzupełniona o nowy, innowacyjny produkt działający precyzyjnie na skórę wokół oczu.

Nuxellence® do pielęgnacji okolic oczu, jest KURACJĄ NAJNOWSZEJ GENERACJI TYPU “3 W 1” z ekstraktem z kwiatu Passiflory i Kwasem Hialuronowym.

Błyskawicznie wygładza i rozświetla skórę wokół oczu, dzięki innowacyjnej konsystencji „blur” oraz specjalnemu aplikatorowi z końcówką masującą.

W CIĄGU 4 TYGODNI, REDUKUJE OBJAWY ZMĘCZENIA I WIEKU, a dzięki nowoczesnej technologii NUXELLENCE® działa przeciwstarzeniowo.

 

Zobacz także z tej serii: Nuxe Nuxellence® DETOX Pielęgnacja przeciwstarzeniowa na noc

Zobacz w sklepie

 

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (27 głosów, średnia: 4,63 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
  1. Zdjęcie profilowe martucha180
    martucha180  11 stycznia 2017 15:53

    Nie poczuję, za drogo.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

?>