Moda wiosna lato 2017

Sprawdź, jaka będzie moda wiosna lato 2017. Dowiedz się o nowych trendach kolorystycznych, printach i fasonach. Już wiemy, że modnymi kolorami będą m.in. pastele w odcieniach żółtego, niebieskiego, lila a także pomarańczowy.
Jeśli chodzi o fasony, to jednym z silnych trendów będzie powrót do mody lat 80-tych: między innymi błysk czy mocne kolory. Z tej stylistyki pochodzi następny trend: eksponowanie bielizny. Jeśli chcecie wprowadzić ten trend w życie, to noście stylizowane biustonosze (najlepiej czarne) na topy, koszule czy t-shirty.
Kolejnym silnym trendem będzie romantyzm z delikatnymi printami, tiulami, falbankami. Wpasuje się tutaj także styl boho i bardziej eleganckie koronki. Gdy mowa w wzorach – różnorodne paski będą wciąż w modzie.
Kolejnym trendem – lubianym przez kobiety są zapożyczenia z mody męskiej. W tym sezonie podkreślamy stylizacje kobiecymi akcesoriami czy typowymi szpilkami.
Ostatnim akcentem, o którym należy wspomieć jest zoom na rękawy. Do łask wracają powiększone ramiona, bufy, falbany wokół dekoltu.

Sprawdź zatem stan swojej szafy, czy musisz coś dokupić, czy coś Ci się szczególnie podoba. Więcej szczegółowych kolekcji i omówień trendów znajdziesz poniżej.

Zachęcamy również do punktowania przy pomocy „gwiazdek” pod przeczytanym artykułem. Zacznij z nami swoją przygodę z modą.