Michał Szpak ambasadorem marki lakierów Nails Company

Michał Szpak został ambasadorem lakierów hybrydowych marki Nails Company. Bez wątpienia to spełniony artysta obdarzony wyjątkową skalą głosu oraz absolutnie nietuzinkowa postać rodzimego showbiznesu, kolorowy ptak polskiej sceny muzycznej. Tym razem widzimy go w innej roli.

 

Michał Szpak znany jest ze swoich wyrazistych strojów scenicznych oraz mocnego makijażu, które zawsze uzupełnia perfekcyjnym manicure. Jego wybór na ambasadora marki Nails Company był więc oczywisty, a efektem współpracy jest wyjątkowa sesja fotograficzna w Mieście Miłości – Wenecji.

„Rola ambasadora marki kosmetycznej jest dla mnie nowością ale również wielkim wyzwaniem. Cieszę się, że mogę promować produkt, który jest jednym z elementów budowania mojego charakterystycznego wizerunku scenicznego. Podczas pracy na planie zdjęciowym w Wenecji staraliśmy się uchwycić etos romantycznego kochanka – człowieka wrażliwego, rozkochanego w pięknie, zmysłowości oraz posiadającego duszę szczerego artysty. Mogę powiedzieć, że odzwierciedla to w pełni moją osobowość.” – tłumaczy Michał Szpak.

Marka Nails Company od wielu lat buduje swoją pozycję lidera w dziedzinie lakierów hybrydowych, akryli i preparatów do pielęgnacji paznokci. Swój sukces zawdzięcza nie tylko międzynarodowemu zasięgowi ale przede wszystkim udoskonalaniu portfolio swoich produktów, zgodnie ze zmieniającymi się trendami i zapotrzebowaniem stylistek paznokci. W katalogu znalazły się więc linie lakierów magnetycznych Gellique Magnetique czy lakiery metaliczne serii Gellique Chrome, a także akcesoria niezbędne do wyposażenia każdego salonu: pędzelki, pilniki, lampy itp.. W ofercie Nails Company znajdują sie także linie balsamów, kremów czy parafin skomponowanych w oparciu o wyselekcjonowaną linię zapachową. Marka oferuje dodatkowo profesjonalne cykle warsztatów i szkoleń zdobienia paznokci.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (81 głosów, średnia: 4,20 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. Zdjęcie profilowe Hidari11
  Hidari11  7 marca 2017 05:25

  Nie rozumiem niektórych zdjęć- ich przekazu. Myślę, że Michał mógł się trochę rozpromienić, bo wyszedł na nich ponuro, jakby był pogrążony w smutku. Poza tym lubię go za szczerość i talent.

  Odpowiedz
 2. Zdjęcie profilowe Aromer0209
  Aromer0209  7 marca 2017 11:52

  Nie rozumiem jak facet może być ambasadorem marki lakierów do paznokci. Moim zdaniem facet to powinien być facet, a lakiery do paznokci są dla kobiet i niech tak pozostanie.

  Odpowiedz
 3. Zdjęcie profilowe martucha180
  martucha180  7 marca 2017 11:57

  Bardziej kobiety reklamują lakiery…

  Odpowiedz
 4. Zdjęcie profilowe Magrabka31
  Magrabka31  7 marca 2017 22:14

  To chyba jakaś pomyłka,facet reklamujący produkt skierowany w dużej mierze do kobiet.Fakt maluje sobie paznokcie,ale co z tego! Moim zdaniem tylko się ośmiesza!

  Odpowiedz
 5. Zdjęcie profilowe AnnStyl
  AnnStyl  7 marca 2017 22:59

  Zdjęcia jak zdjęcia, takie sobie. Ale faktycznie niezbyt trafiony pomysł z tym, żeby facet reklamował lakiery do paznokci. Chyba zamierzony cel niezbyt został osiągnięty. Akurat w tym wypadku znana twarz faceta nie wystarczyła by reklama byłą trafiona.

  Odpowiedz
 6. Zdjęcie profilowe luna341
  luna341  8 marca 2017 12:01

  Jakos do mnie nie przemawia mężczyzna reklamujący lakiery do paznokci

  Odpowiedz
 7. Zdjęcie profilowe Aneta
  Aneta  8 marca 2017 14:24

  Facet ambasadorem lakierów do paznokci… Świat oszalał… Tak samo jak jakiś czas temu ambasadorem Semilaca był (nie wiem, czy dalej jest) Rafał Maślak.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.