Levis - wiosna lato 2017

Levis – wiosna lato 2017.  Zobacz, co przygotowała marka Levis na aktualny sezon. Denim w wydaniu marki Levis jest zawsze interesujący, a szczególnie kroje spodni czy propozycje na kurtki jesienneLevis. Warto tutaj zajrzeć  i pooglądać propozycje tej kultowej marki z ubraniami z jeansu.

Nazwa dla firmy Levis pochodzi od imienia i nazwiska jej założyciela, czyli Levi’sa Straussa, który wraz ze wspólnikiem Jacobem Davisem w maju 1873 roku otrzymał patent nr 139,121 od amerykańskiego urzędu patentowego na spodnie jeansy z nitami na rogach kieszeni. Wprawdzie spodnie z jeansu znane były wcześniej w USA, to dopiero Levi Strauss & Co. zaproponował wprowadzenie na rynek model denimowych spodni z zastosowaniem nitów. Od tego czasu rozpoczęła się moda na jeans, która trwa do dzisiaj. W denimowych ubraniach pokazywały się takie gwiazdy, jak m.in. Marlon Brando, James Dean, Elvis Presley, Marylin Monroe czy nawet Brigitte Bardot.

Dużo pomysłów i porad znajdziesz w poniższych artykułach. Bardzo cenne są komentarze czytelniczek – one także mogą Cię zainspirować.