Cropp - wiosna lato 2017

Cropp – wiosna lato 2017 – tu znajdziesz nową kolekcję, zdjęcia i lookbook. Odzież damska CROPP to modne trendy na wiosna lato 2017, które  znalazły odzwierciedlenie w ubraniach tej marki. Zobacz jakie modne sukienki czy kurtki na wiosnę CROPP proponuje na obecny sezon.

Markę Cropp wybierają indywidualiści, którzy chcą swoim strojem wyrazić niezależność i swój styl. Cropp to zdecydowanie miejska marka – widoczna na ulicach, w klubach czy pubach. W ofercie tej marki znajdziecie topowe ubrania, bieliznę, obuwie i modne akcesoria.

Dużo pomysłów i porad znajdziesz w poniższych artykułach. Bardzo cenne są komentarze czytelniczek – one także mogą Cię zainspirować.

Zapraszamy także do samodzielnego oceniania artykułów przy pomocy gwiazdek a także komentowania. Każdy komentarz jest premiowany dodatkowymi punktami do konta (jeśli jesteś zarejestrowana i zalogowana). Ponadto jeśli Twój komentarz wzbudzi reakcję innych i odpowiedzą Ci na niego  – dostaniesz dodatkowe punkty. Duża ilość punktów zgromadzonych na koncie pozwala Ci na bezpłatne otrzymywanie nagród w naszym programie lojalnościowym. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się taka forma uczestnictwa na naszym portalu i zostaniesz z nami na dłużej! Jednym zdaniem – zaglądaj do nas często. Czekamy na Ciebie!