Lifestyle - kobiecy styl życia

Tutaj opisujemy dla Was styl życia z perspektywy kobiety.  Opisy książek – które lubisz; podróże – które planujesz a także pasje – które realizujesz.

Opisujemy, jak modnie i funkcjonalnie urządzić mieszkanie, prezentujemy nowe gadżety miłe sercu każdej kobiety. Wpisy wzbogacamy wieloma zdjęciami. Tutaj przeczytasz opisy miejsc, gdzie warto pojechać na wypoczynek i zobaczysz najciekawsze zdjęcia z takich podróży. Nie zapominamy także o strawie duchowej, w dziale Kultura– znajdziesz opisy interesujących książek, filmów czy wydarzeń kulturalnych. Rozpocznij z nami swój indywidualny styl życia.

A może chcesz się podzielić swoją opinią? Pod wieloma artykułami znajdziesz interesujące zdania innych czytelniczek na których temat warto się wypowiedzieć.

 

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka – sprawdzone pomysły

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka – sprawdzone pomysły

Dzień Babci i Dziadka to święto o którym nie może zapomnieć żaden wnuczek, niezależnie od tego ile ma lat. Kto nas rozpieszczał w dzieciństwie, jak…

Najlepsze gry na Sylwestra w domu

Najlepsze gry na Sylwestra w domu

Organizujesz sylwestrową domówkę, wybrałaś idealną muzykę, kupiłaś szampany, zimne ognie i wyrzutnię konfetti, a Twoja lodówka jest pełna produktów do przyrządzania przekąsek, ale nadal masz obawy, że Twoja impreza okaże…

?>