Inspirująca książeczka dla dzieci „MONOCUCOS”

Książeczka dla dzieci “MONOCUCOS” to współczesna bajka o tolerancji i wszechstronnej akceptacji dla różnorodności. Jej autorami są publicysta John Núňez i artystka Alejadra Monterrubio. Projekt ma edukować i uwrażliwiać dzieci na popularne dzisiaj kwestie społeczne.

Książeczka dla dzieci “MONOCUCOS”

Książeczka dla dzieci “MONOCUCOS”

Książeczka dla dzieci „MONOCUCOS”: ważny projekt

„MONOCUCOS” to projekt stworzony dla dzieci, który wspiera budowanie dobrych wartości poprzez zabawy i wyobraźnię. Książeczka dla dzieci „MONOCUCOS” jest alternatywą do rosnącej oferty rynkowej produktów dla dzieci, które często tylko „zajmują czas”. Jest wynikiem zrozumienia jak bardzo ważne jest zadbanie o każdy, nawet najbardziej subtelny aspekt edukacji dzieci, które będzie owocować w przyszłości i przygotuje ich do roli wiarygodnych inicjatorów zmian w społeczeństwie.

Książeczka dla dzieci “MONOCUCOS”

Książeczka dla dzieci “MONOCUCOS”

Książeczka dla dzieci „MONOCUCOS” plasuje się w kategorii „współczesnej bajki” o tolerancji i wszechstronnej akceptacji dla różnorodności. To projekt zainspirowany rzeczywistością życia w coraz bardziej zglobalizowanym i zdywersyfikowanym społeczeństwie.

Poprzez komunikację dla dzieci w kategorii wiekowej 2-6 lat, projekt „MONOCUCOS” aspiruje by być istotnym katalizatorem nowej myśli; zrozumienia nieocenionego nadal faktu, że harmonijne współżycie w róźnorodności jest istotnym fundamentem lepszego społeczeństwa w przyszłości.

Oceń ten artykuł:

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (42 głosów, średnia: 4,76 z 5)
zapisuję głos...
Jeżeli spodobał Ci się artykuł, to odwiedzaj nas regularnie i czytaj codzienne newsy. Za każe odwiedziny dostajesz punkty, za które możesz otrzymać różne nagrody – bez żadnych opłat. Jeśli chcesz się zarejestrować kliknij.

Chcesz wiedzieć więcej o naszym programie? Kliknij: Zasady w pigułce
Komentarze
 1. Zdjęcie profilowe martucha180
  martucha180  25 lipca 2017 10:18

  Jestem bardzo ciekawa tej książeczki.

  Odpowiedz
 2. Zdjęcie profilowe Kathe
  Kathe  25 lipca 2017 18:56

  Jak będę mieć okazję to na pewno kupię. Ludziom często brak akceptacji dla wszystkiego co nie podchodzi pod schematy, może właśnie niewłaściwa edukacja jest tego powodem? Popieram takie inicjatywy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.